СПИСОК КАНДИДАТІВ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-06-2019, 12:25
Переглядів: 14

у депутати Ванчиківецької об’єднаної територіальної громади

з перших виборів депутатів Ванчиківецької об’єднаної територіальної громади та голови Ванчиківецької об’єднаної територіальної громади

Чернівецької області 30 червня 2019 року


КУКУ Андрій Миколайович, 1963 року народження, самовисування, голова ВОГОРО «УТМР», одномандатний виборчий округ №1.

ГОЛБАН Анатолій Васильович, 1964 року народження, самовисування, механік-охоронець, Чернівецькій транспортний коледж, одномандатний виборчий округ №2.

РИБАК Євгенія Серафимівна, 1955 року народження, Політична партія «Українське об’єднання патріотів УКРОП», пенсіонерка, одномандатний виборчий округ №2.

ТИРСИНА Дмитро Анатолійович, 1983 року народження, самовисування, тимчасово не працює, одномандатний виборчий округ №3.

БУЛИГА Русана Радіонівна, 1982 року народження, самовисування, начальник ВОБ, Ванчиковецька сільська рада, одномандатний виборчий округ №3.

САКА Денис Васильович, 1989 року народження, самовисування, директор АЗС, ПП «МІК+», одномандатний виборчий округ №4.

КАЛАНЧА Маріан Володимирович, 1978 року народження, самовисування, Ванчиковецький сільський голова, одномандатний виборчий округ №4.

ГЛІГОР Геннадій Степанович, 1965 року народження, самовисування, головний агроном, ДП «Ванчиковецький «Золотий колос», одномандатний виборчий округ №5.

ОГРАНОВИЧ Тетяна Леонтіївна, 1982 року народження, самовисування, спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності, Новоселицька міська рада, одномандатний виборчий округ №6.

КАРП Вадим Васильович, 1976 року народження, самовисування, землевпорядник, Ванчиковецька сільська рада, одномандатний виборчий округ №6.

ОГРАНОВИЧ Едуард Володимирович, 1982, самовисування, вчитель, Ванчиковецька ЗОШ, одномандатний виборчий округ №7.

КАРП Олександр Миколайович, 1956 року народження, самовисування, в.о.директора, ДП Ванчиковецький «Золотий колос», одномандатний виборчий округ №7.

ЧОБАН Олександр Костянтинович, 1991 року народження, Партія «Національний корпус», приватний підприємець, одномандатний виборчий округ №7.

САКА Віктор Павлович, 1953 року народження, Партія «Національний корпус», Пенсіонер, одномандатний виборчий округ №8.

УНКУ Раду Васильович, 1975 року народження, самовисування, тимчасово не працює, одномандатний виборчий округ №8.

ПРИСАКАРЬ Василь Калинович, 1977 року народження, самовисування, тимчасово не працює, одномандатний виборчий округ №9.

ТУРКУ Сергій Дінувич, 1978 року народження, ВО «Батьківщина», вчитель, Ванчиковецька ЗОШ, одномандатний виборчий округ №9.

ЛУНГА Ліліяна Олександрівна, 1985 року народження, «Радикальна партія» Олега Ляшка, вчитель, Костичанівська ЗОШ, одномандатний виборчий округ №10.

ШЕРЕМЕТ Іван Филимонович, 1948 року народження, Політична партія «Українське об’єднання патріотів УКРОП», пенсіонер, одномандатний виборчий округ №10.

КАПТАР Іван Петрович, 1954 року народження, ВО «Батьківщина», пенсіонер, одномандатний виборчий округ №10.

ДОГОЛІЧ Василь Іванович, 1973 року народження, самовисування, приватний підприємець, одномандатний виборчий округ №11.

КОСТИН Іван Федорович, 1965 року народження, ВО «Батьківщина», пенсіонер, одномандатний виборчий округ №11.

БІЛИК Артур Васильович, 1988 року народження, самовисування, приватний підприємець, одномандатний виборчий округ №12.

БОТГРОС Віктор Іванович,  1967 року народження, самовисування, пенсіонер, одномандатний виборчий округ №13.

КІТАР Валентина Іванівна, 1960 року народження, самовисування, сімейний лікар, АЗПСМ с.Костичани, одномандатний виборчий округ №14.

ДОГОЛІЧ Володимир Іванович, 1968 року народження, самовисування, приватний підприємець, одномандатний виборчий округ №15.

БІЛІК Геннадій Петрович, 1984 року народження, самовисування, тимчасово не працює, одномандатний виборчий округ №16.

КИРСТЯ Іван Андрійович, 1956 року народження, ВО «Батьківщина», пенсіонер, одномандатний виборчий округ №16.

ПАШАЛИК Донат Олександрович, 1978 року народження, самовисування, приватний підприємець, одномандатний виборчий округ №17.

ПАСКАР Калин Васильович, 1961 року народження,  «Радикальна партія Олега Ляшка», пенсіонер, одномандатний виборчий округ №18.

ВАКАРАШ Маріан Васильович, 1979 року народження, самовисування, фельдшер, ЛШМД м.Чернівці, одномандатний виборчий округ №19.

КІРІЯК Марін Володимирович, 1980 року народження, самовисування, приватний підприємець, одномандатний виборчий округ №19.

РУССУ Андрій Олексійович, 1948 року народження, ВО «Батьківщина», вчитель, Ванчиковецька ЗОШ, одномандатний виборчий округ №19.

ФОКША Валентин Трофимович, 1977 року народження,  ВО «Батьківщина», директор Черленівській цегельний завод ТОВ «Нове життя», одномандатний виборчий округ № 20.

ШТИРБУ Валерій Гаврилович, 1978 року народження, ВО «Батьківщина», головний бухгалтер, ПП «Черленівській цегельний завод», одномандатний виборчий округ №21.

МІСЮРА Мирослав Леонідович, 1979 року народження,  ВО «Батьківщина», приватний підприємець, одномандатний виборчий округ №22.

СКАКУН Леонід Андрійович, 1966 року народження,  ВО «Батьківщина», приватний підприємець, одномандатний виборчий округ №23.

ФОКША Трохим Трохимович, 1983 року народження,  ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, одномандатний виборчий округ №24.

БЕЗРОДНИЙ Юрій Леонідович, 1963 року народження, ВО «Батьківщина», заступник директора, ТОВ «Нове життя», одномандатний виборчий округ №25.

РУРАК Сергій Васильович, 1967 року народження, ВО «Батьківщина», лісник, ДП «Хотинській лісгосп», одномандатний виборчий округ №26.

 

Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:




Особистий кабінет