МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ У ЧЕРЛЕНІВСЬКІЙ ЗОШ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 24-02-2020, 16:23
Переглядів: 23

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, вчителі та учні Черленівської ЗОШ влаштували справжнє свято, запросивши на творчу зустріч лауреатів районної літературно-мистецької премії імені С.Сабадаша – Васкана Василя Васильовича та Беспалька Сергія Федоровича.

Ти єдина у мене від Бога, Проведеш і зустрінеш здаля. В черешневому цвіті дорога – Черешнева надія моя. Саме цими рядочками з вірша Василя Васильовича розпочався захід. Учні школи декламували вірші В.Васкана («Мова», «Україна») українською мовою, а С.Беспалька («Я йду до Емінеску», «Що важливіше за життя») – румунською.

Поети-земляки ознайомили присутніх зі збірками, які вийшли з-під їхнього пера, презентували нову поезію та поділилися творчими задумами на майбутнє. Василь Васильович присвятив селу Черлена вірш «Черленівське серце», а поетесі Ганні Дущак - нову збірочку у співавторстві з Ярославою Мельничук «Любіть життя», презентував переклад на українську мову збірки Василя Бику «Ecoul toamnei» («Відлуння осені»), планує також перекласти на українську збірку С.Беспалька «Rostul vieii » та обіцяв написати книжку про село Черлена. Сергій Федорович читав свою поезію, заспівав гімн села Стальнівці та подарував свої збірочки вчителям-філологам.

Унікальні, добрі, талановиті, живі, мудрі, душевні, емоційні… Їх поезія – це стан душі, це неспокій, безсоння і свято духу. Життя цих творчих натхненних людей сповнене багатьма цікавими зустрічами, вагомими здобутками на літературно-мистецькій ниві. Захід за їхньої участі проходив у теплій атмосфері, присутні спілкувались з письменниками, задавали їм різноманітні питання.

Вокальна група Черленівської ЗОШ виконала пісню Василя Васкана «Ранки весняні» та подарувала всім пісню « La muli ani».

Я від щирого серця хочу подякувати організаторам свята: Пріску В.В., директору школи; Грицуник Є.Г., Дімітраш Р.В., Місюрі А.В., вчителям-філологам та учням Черленівської ЗОШ. Бажаю міцного здоров’я та творчого натхнення!


 

Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет