Виділили кошти
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 23-03-2017, 18:49
Переглядів: 229Виділили кошти на зарплату бюджетникам, ремонт аварійних ділянок доріг, на підготовку “Калинки” до нового сезону, співфінансування будівництва Рідківської ЗОШ, на пільги для АТОвців... І звернулись до Президента, колег-парламентарів
Учора під головуванням керівника представницької влади району Дмитра ВАКАРЮКА відбулась чергова сесія районної ради. Участь в її роботі взяла голова РДА Євгенія БОЙКО.
Перш, ніж розпочати роботу, депутати і запрошені на сесію хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, обороняючи територіальну цілісність України.
Спочатку були запити і звернення. Депутат В’ячеслав Бежан звернувся з проханням про виділення коштів на придбання туберкулінових проб; передбачити кошти на відшкодування за ліки по пільгових рецептах та реімбурсацію. Депутат Микола Кушнір разом із сільським головою Рингача та депутатом Дмитром Вакарюком звернувся із запитанням, яке ми повторюємо з номеру в номер: хто повезе на Шишківці? Алла Цуркан попросила кошти на ремонт даху Рокитненської школи, де може рухнути стеля. Артем Глігор озвучив звернення до обласних інстанцій щодо відшкодування фермерському господарству “Дружба народів” збитків, завданих АЧС.
Учасники пленарного засідання адресували свої звернення і вищому керівництву держави – щодо необхідності врегулювання окремих питань в сфері формування тарифів на електроенергію; щодо недопущення скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення; керівництву області – щодо відшкодування збитків фермерському госодарству “Дружба народів”; стосовно дозволу Новоселицькому райавтодору на вибірку гравійно-піщаної суміші на ділянках, де ведуть русло-регулюючі роботи фізичні  та юридичні особи на території Новоселиччині.
Головним питанням, яке розглянули учасники пленарного засідання, було внесення змін до головного кошторису району на нинішній рік. Усі подробиці – в наступному числі газети.
Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет