МінІстерство інфраструктури планує добудувати Маршинецький міст у 2018 році
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-04-2017, 15:33
Переглядів: 205
МінІстерство інфраструктури планує добудувати Маршинецький міст у 2018 році

Повіримо? В ефірі телеканалу ТВА заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заявив, що  одним з пріоритетів міністерства є ремонт (вірніше, мабуть, сказати добудова) сумнозвісного мосту через Прут в районі Маршинців.
Роботи вестимуться в комплексі з пропускним пунктом у Дяківцях на Герцаївщині. «І це вже буде дорога міжнародного значення, де здійснюватиметься об’їзд міста Чернівців. Тобто, одразу з траси «Житомир – Чернівці» буде з’їзд із траси, там має бути ідеальна дорога – через Маршинці, через міст, і відразу на пункт пропуску», зазначив Юрій Лавренюк, додавши при цьому: «На будівництво мосту також вже є кошти». Заступник міністра запевнив: «Це один з пріоритетних напрямків, які потрібно закінчити уже в 2018 році».
Урядовець побував на Маршинецькому мосту минулого тижня, про це у своєму ФБ повідомив народний депутат Максим Бурбак: “...з робочим візитом в Чернівецькій області перебуває заступник міністра інфраструктури Юрій Лавринюк. Разом відвідали та обговорили питання фінансування добудови моста через р. Прут в селі Маршинці, проектування та будівництво дороги до КПП «Дяківці», перспективи розміщення автовокзалу в місті Герца. На зустрічі з Головою ОДА Олександром Фищуком за участі керівника Чернівецького облавтодору Ігоря Гаха визначились з пріоритетними напрямками у капітальному будівництві та поточному ремонті доріг області. Цього року в державному бюджеті передбачено понад 450 млн гривень. Тепер наше завдання ефективно відремонтувати наші автошляхи. І тут знову важливий контроль з боку громад. Бо як показує досвід – це найкращий контроль”.

Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет