ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-04-2017, 08:43
Переглядів: 182

 

Жительці Шишківців, що на Новоселиччині, два роки тому столичні медики вперше в Україні зробили операцію, яка врятувала життя і їй, і її дитині. Як поживають нині мама і маля?

Коли жительці Шишківців Оксані ЮРІЙ при­йшла пора народжувати, лікарі з об­ласного центру схопилися за голову: з діагнозом, який мала пацієнтка, шансів на позитивний результат не було. Але все-таки направили до Києва – в Наці­ональний інститут імені Амосова, зокре­ма в інститут серцево-судинної хірургії.

І – трапилося диво. Лікарі вперше в Україні зробили таку операцію, яку ра­ніше ніхто не робив. Замінили частину аорти, ліквідували ваду серця і врятува­ли життя і матері, і дитині.

Минає два роки. І Оксана, і її синочок Матвій почуваються добре. Вони щиро вдячні директору інституту Геннадію Книшову, професору Юлії Давидовій, завідуючому відділенням Віталію Крав­ченку і всім медикам, хто долучився до врятування двох життів: матері і дитини.

Нещодавно ми побували у Шиш­ківціях на тихій вулиці, де в чепурному будинку живе Оксана – разом з сином Матвієм і бабусею Юлією. Тут дихає все спокійним духом злагоди. Чути веселий дитячий сміх. І ніщо не нагадує про те, що цього могло не бути.

 Георгій ОСИПОВ, 

фото Олександра ГАВРИЛЮКА

На фото: Матвійко з бабусею.


Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет