Звернення командування військової частини А1920 до жителів району та м. Новоселиця
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-05-2017, 10:29
Переглядів: 271

Звернення командування військової частини А1920 до жителів району та м. Новоселиця

Останнім часом почастішали на території України почастішали випадки спроб вчинення провокацій, диверсій, терористичних актів та інших протиправних дій проти військових об’єктів, у тому числі військових об’єктів, які знаходяться далеко від зони проведення АТО.

Ворог активізував свою підривну діяльність у тому числі й глибоко в тилу, про що свідчать факти застосування ним безпілотних літальних апаратів (квадракоптерів), використання в протиправних цілях саморобних вибухових пристроїв, організація різного роду провокацій.

На території Новоселицького району розташовано ряд військових частини і об’єктів. Звертаємо увагу громадян на те, що у разі будь-яких спроб провокацій, неадекватних дій з боку деструктивних елементів стосовно військових об’єктів, або військовослужбовців, чергових служб, варти і нарядів, вживатимуть відповідні заходи протидії, передбаченні чинними  нормативно-правовими актами України, у тому числі – у випадку необхідності – з  застосуванням зброї.

Просимо громадян бути пильними, не піддаватися на провокації російських спецслужб, зберігати спокій, а при виявленні підозрілих осіб в місцях дислокації військових об’єктів негайно повідомляти військове командування і правоохоронні органи.

До уваги власників квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів.

Прохання не піднімати їх у повітря поблизу розташування військових об’єктів. Відповідно до розпорядження Начальника генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України військовослужбовці мають право їх знищувати (збивати) з використанням вогнепальної зброї.

Давайте не забувати, що проти нашої країни вже четвертий рік ведеться гібридна війна, що ми живемо і діємо в умовах особливого періоду, в умовах проведення антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях. Ваші життя і здоров'я, наш загальний суспільний спокій  – то є одні із головних цінностей. Не наражайте себе на небезпеку!

З повагою командування військової частини А1920

Командир військової частини А1920

В.В.ГУБАНЬ


Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет