Всесвітній День вишиванки
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 19-05-2017, 11:50
Переглядів: 177

Всесвітній День вишиванки, який відзначали учора в Новоселиці, розпочали з найменшеньких. Перший заступник голови РДА Каріна Поп подарувала немовляткам, які народились цього тижня, вишиванки. Тож лелеки цього тижня – вишивані.

Власне святкування розпочалось ближче до опівдня «Вишиваною ходою», якою пройшлися вихованці дитсадків та школярі усіх навчальних закладів Новоселиччини. На площі біля районного будинку культури відбувся невеличкий концерт, флешмоб, в якому взяли участь усі, хто забажав. Майстрині-вишивальниці – героїні-публікацій «Слова правди» представили свої роботи. Тут же на центральній площі започаткували вишивання карти Новоселицького району. Першими свої орнаменти вишиють топорівські майстрині.

А у великій залі районного будинку культури відбувся фестиваль для найменшеньких новоселиччан «Буковинські намистинки», участь в якому взяли діти від 5 до 7 рочків.

Детальний фото- і відеозвіт – на наших сторінках в ФБ і «Одноклассниках», а також на офіційних сайтах http://novoselytsia.rayon.cv.ua та http://www.slovo-pravdi.com.ua. 
Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет