НОВОСЕЛЬЧАН ПРОСЯТЬ ЗВЕРНУТИСЬ ДО УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ РДА
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-07-2017, 19:02
Переглядів: 77
НОВОСЕЛЬЧАН ПРОСЯТЬ ЗВЕРНУТИСЬ ДО УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ РДА:
частину зекономлених субсидій можна одержати у вигляді «живих» грошей. За словами начальника управління Людмили КРОЯЛО, у цьому сезоні заощадливими в нашому районі були 4360 домогосподарств. Їм компенсують 2 млн. 766 тис. грн.
Відбуватиметься це на підставі заяви громадянина. Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. До 1 липня 2017 року підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді надали управлінню  соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги (щоправда, у зв’язку з хакерською атакою частина даних втрачена, базу поновлюють).
 Субсидіанти, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів, починаючи з 1 липня до 1 вересня мають подати заяву в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, за адресою: м.Новоселиця, вул.Чкалова, 7, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу.
Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду, в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.
На сьогодні до управління надійшло вже понад 1500 заяв на монетизацію. Особливе прохання до жителів м.Новоселиця:  зверніться до управління праці та соціального захисту населення – з паспортом, ідентифікаційним кодом та повідомленням щодо призначення житлової субсидії для звірки зекономлених коштів, згідно до списків, наданих ПАТ “Чернівцігаз”.
Сергій НІКІТІН,
начальник відділу управління праці і соціального захисту населення РДА
Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет