ЦЕНТРУ ПМСД НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ПРИСВОЇЛИ ПЕРШУ КАТЕГОРІЮ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 28-07-2017, 11:05
Переглядів: 118
З 18 по 21 липня в КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» працювала акредитаційна комісія обласної державної адміністрації. Експерти  оцінювали відповідність різних напрямів діяльності закладу стандартам.
Акредитація є обов’язковою для всіх медичних установ системи охорони здоров’я – незалежно від форми власності, і проводиться через два роки після отримання ліцензії на медичну практику, пояснює головний лікар КУ «ЦПМСД Новоселицького району» В’ячеслав БЕЖАН. Проводять її для того, щоб: проаналізувати діяльність установи, визначити оптимальний  порядок та обсяг медичної діяльності за умов ефективного використання кадрового потенціалу, матеріально-технічної бази, впровадження сучасних медичних технологій; забезпечити захист прав пацієнтів на отримання якісної медичної допомоги необхідного обсягу, контролювати обсяг діяльності медичного закладу; підготувати підгрунтя для поступового переходу до роботи в умовах медичного страхування; оптимізувати мережу  відповідно до існуючих матеріальних та кадрових ресурсів.
За висновками акредитаційної комісії, КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» отримав першу категорію.

 
Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет