ДІТЛАХІВ НАВЧАЛИ ОСНОВАМ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-12-2017, 11:44
Переглядів: 74
 

 
Задля пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій протягом минулого тижня у дошкільних та загальноосвітніх закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Новоселицький районний сектор Управління ДСНС в рамках Тижня знань надав практичну та методичну допомогу дошкільним та загальноосвітнім закладам району.
Були зорганізовані екскурсії до Державної пожежної частини №11 (ДПРЧ-11),  надана допомога педагогічним колективам дошкільних та загальноосвітніх закладів у підготовці до проведення Тижня знань.
Інспекторський склад Новоселицького районного сектору провів бесіди з школярами та дошкільнятами на протипожежну тематику, де соблива увага акцентувалась на дотриманні правил пожежної безпеки під час святкування новорічних і різдвяних свят, забороні користування феєрверками і піротехнічними засобами.
Проведені зустрічі з батьками дошкільнят та школярів на батьківських зборах, зорганізовані показові виступи перед дошкільнятами та школярами з демонстрацією пожежно-рятувального спорядження.
Богдан Сольський,
начальник Новоселицького РС УДСНС України у Чернівецькій області, підполковник служби цивільного захисту
Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет