ШКОЛЯРІВ НОВОСЕЛИЧЧИНИ ПРИГОЩАЛИ КАВОЮ-ЛАТТЕ В ПОДАТКОВІЙ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-05-2018, 10:28
Переглядів: 48
Днями старшокласників Новоселицької гімназії та Новоселицької ЗОШ №3 запросили до районної податкової. Зустріч на тему: «Основи податкових знань» відбулась в неформальній атмосфері, школярів пригощали запашною кавою та різними смаколиками.
Молодь з цікавістю слухала та переглядала слайди про історію оподаткування та основні етапи становлення податкової системи України – від часів Київської Русі до сьогодення. Зрозуміти закони економічного розвитку, дізнатися про основні податки школярам допомогла в.о. начальника Новоселицької ОДПІ Анжела Паскар.
Найбільшу зацікавленість учні проявляли під час розповіді про порядок реєстрації підприємницької діяльності, а саме про те, як стати підприємцем, та які податки при цьому необхідно сплачувати до бюджету.
Також зацікавила школярів інформація про сплату податків чиновниками. Запитували про те, як боротися з неплатниками податків, в якому розмірі застосовуються штрафні санкції та яку відповідальність несуть порушники за несплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.
Зустріч нікого не залишила байдужим, учні багато дискутували, і це абсолютно логічно – адже перед ними стоїть нелегке завдання вибору майбутньої професії.

Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС
у Чернівецькій області
 
Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет