БУДИНОК КУЛЬТУРИ У МАМАЛИЗІ РЕКОНСТРУЮЮТЬ І ДОБУДУЮТЬ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-06-2018, 16:37
Переглядів: 81
До переліку проектів, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 включили і проект, який подала Мамалигівська сільська рада: «Реконструкція будинку культури з добудовою адміністративних приміщень та центру надання адміністративних послуг Мамалигівської сільської ради по вулиці  Головній, 79 в с. Мамалига Новоселицького району Чернівецької області», повідомляє mamalyha.com.ua. Таке рішення прийняла Міжвідомча комісія з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) під головуванням Віце-прем’єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.
 Заходи, передбачені проектом, розраховано провести у термін до липня 2020 року. В рамках проекту передбачено добудувати до будівлі Будинку культури села Мамалига приміщення для розміщення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та адміністративного апарату сільської ради. В ЦНАПі будуть надавати послуги державний реєстратор, нотаріус, працівники Пенсійного фонду, Центру зайнятості, податкової та ін.
 На реалізацію проекту планується залучити кошти у сумі  18185,911 тис.грн., з яких: за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку - 16367,32 тис.грн. (90%) та за рахунок коштів місцевого бюджету - 1818,591 тис.грн. (10%).
 Більш детально ознайомитись з проектною заявою, поданою Мамалигівською сільською радою, можна за посиланням https://dfrr.minregion.gov.ua/Project-annotation-full…

 
Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет