“На крилах надій”
Добавив:
Коментарів: 1
Добавлено: 27-06-2018, 15:22
Переглядів: 49

Сьогодні, 27 червня 2018 року на базі Костичанівського центру соціальної реабілітації відбувся районний конкурс художньої самодіяльності «На крилах надій» для дітей з обмеженими фізичними можливостями. В конкурсі прийняли участь 11 учасників – вихованців реабілітаційного Центру.

Традиційно,  день був насичений подіями. Найперше, що побачили усі присутні – це виставку власноруч виготовлених творів декоративно-прикладного мистецтва  підготовлену учасниками фестивалю. Не кожен з нас вміє малювати, вишивати, робити вироби з бісеру чи квілінг. Уміння творити  це  Божий дар.

Учасники конкурсу також показували свої таланти: співали, танцювали, декламували вірші.

Вони усміхнені, щирі та веселі. Їхньому життєлюбству можна позаздрити. З кожним виходом на сцену вони показують усім, що, незважаючи на фізичні обмеження, можна бути щасливим.

На завершення зі словами подяки учасникам та найкращими побажаннями виступили голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко та заступник голови районної ради Ольга Цуркан, які вручили кожному учаснику Почесну грамоту та матеріальну допомогу за активну участь у конкурсі.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Крояло та голова Новоселицької районної організації Товариства Червоного Хреста України Марина Глігор  привітали учасників та вручили  подарунки.

 Гості зазначили що проведення конкурсу художньої самодіяльності «На крилах надій» вже стало доброю традицією. Такі зустрічі дарують радість спілкування, тут кожен з учасників може продемонструвати свої досягнення, розкрити свій талант, а також обмінятися досвідом.

Конкурс художньої самодіяльності цілком виконав свою мету щодо залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до творчості, до участі в культурно-мистецькому житті району, і дав можливість відпочити, не тільки фізично, але й морально.

Начальник управління праці та соціального захисту населення    Людмила Крояло

 
Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Зарегистрировался на форуме, чтобы сказать Вам спасибо за помощь в этом вопросе, может, я тоже могу Вам чем-то помочь? --- Ну,народ,вы мочите! ранняя беременность, беременность начало а также что делать если клещ укусил ребенка ложная беременность

Поздравляю, очень хорошая мысль --- Четко должно быть! карточная игра тройная косынка, играть косынка бесплатно на компьютер без регистрации и косынки шанхайская династия играть онлайн

Это забавное сообщение --- Блестящая фраза мебель с поддонов, дачная мебель из поддонов или размеры стандартного поддона изготавливаем мебель из поддонов
Подобається 0
Особистий кабінет