СПЕЦІАЛІСТ РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ, ПЕКАР, КУХАР, БАРМЕН ТА ОФІЦІАНТ – З ТАКИМИ ПРОФЕСІЯМИ ЗНАЙОМИЛИСЯ УЧНІ НА НОВОСЕЛИЧЧИНІ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 1-10-2018, 10:24
Переглядів: 9
Світ професій… Це світ – великий та різноманітний. Для кожної людини обрати професію та фах за покликом душі, за вміннями та можливостями – справа життя. А починається все ще зі школи. Діти відвідують гуртки, спортивні секції та визначаються з напрямком майбутньої сфери діяльності. 
Обрати найкращий варіант – не так вже й легко. Аби допомогти майбутнім абітурієнтам служба зайнятості постійно проводить різноманітні заходи з профорієнтації. Одна з найулюбленіших для молоді – професіографічна екскурсія. 
Одна з таких екскурсій відбулася 27 вересня для старшокласників Новоселицької ЗОШ №3 до ресторан - лаунч-бару "VIP-Rosana". 
Учнів радо зустрів колектив закладу та власник Оксана Беженар. Для них провели майстер-клас з оформлення святкового столу, обслуговування клієнтів, з етики поведінки офіціанта й бармена. Навіть розповіли як правильно формувати меню та для чого бармену потрібно стільки різних приладів та різноманітного посуду. 
Пані Оксана розповіла про професію спеціаліста ресторанної справи, а її помічниці про роботу пекаря, кухара, бармена та офіціанта. 
Діти слухали з великою цікавістю, відкрили для себе багато нового та дехто з них виявив бажання після здобуття атестату вивчитись на бармена. 
Провідний фахівець з профорієнтації Новоселицької районної філії ОЦЗ Інга Бурдужук розповіла за яких умов можна здобути кваліфікацію та фах безкоштовно. І не лише як бармен або офіціант, а й багато інших напрямків роботи та отримання кваліфікації за сприянням служби зайнятості. 
Для юнаків влаштували змагання хто швидше та за всіма вимогами сервірує святковий стіл. 
А на завершення всі переконалися, що кваліфікований пекар може задовільнити забаганки найвибагливіших гурманів та смакуючи піццу жваво обговорювали захід.

 

Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет