ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ» ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЄСВ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 16-12-2018, 16:16
Переглядів: 13
 
З ініціативи начальника Новоселицькогоуправління ГУ ДФС у Чернівецькій областіЯни Габовди відбувся «круглий стіл» з начальникомНовоселицького відділу обслуговуваннягромадян (сервісного центру) АнатоліємПроцюком та працівниками підрозділуадміністрування податків і зборів з фізичнихосіб Новоселицького управління.
Основними питаннями, що обговорювалина вчорашній зустрічі були: сплата обов’язковихплатежів роботодавцями Новоселицькогорайону, стан погашення заборгованостіз єдиного соціального внеску боржниками тапитання легалізації заробітної плати.В ході зустрічі були обговорені результатиспільних заходів, проведених у листопаді поточногороку щодо зменшення заборгованостіпо єдиному соціальному внеску. 
Так, спостерігаєтьсятенденція до зменшення боргу – заминулий місяць понад 700 тис.грн. Крім того,обговорено перспективи погашення заборгованостіпо вищевказаному платежу в подальшому.
Засідання пройшло в руслі конструктивногодіалогу. Учасники висловили пропозиціїщодо покліпшення результативності взаємодії,прийняли узгоджені рішення та досяглидомовленостей щодо їх практичної реалізації.
Новоселицьке управлінняГУ ДФС у Чернівецькій області

Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет