ПІВТИСЯЧІ НОВОСЕЛИЧЧАН ЦЬОГОРІЧ СКОРИСТАЛИСЬ ПОСЛУГАМИ ТРУДОВОГО АРХІВУ
Добавив:
Коментарів: 1
Добавлено: 24-12-2018, 13:53
Переглядів: 26

 

Коли підходить час виходу на пенсію, для багатьох наша установа лишається єдиним місцем, де можна підтвердити свій трудовий стаж та заробітну плату. Завдяки виданим нами довідкам людина набуває право на пенсійне забезпечення. Для того, щоб отримати довідку, необхідно мати з собою паспорт і трудову книжку. Якщо з тих чи інших причин ви не можете самі звернутись до нас, потрібно зробити доручення на особу, яка займається вашими справами.

На сьогодні в трудовому архіві зберігаються документи 56 фондів, які об’єднують 75 ліквідованих організацій та підприємств, це – 11960 справ. З початку нинішнього року до архіву звернулось 415 громадян, яким видано 777 довідок, з них за запитами установ та організацій – 114, 5 – іноземцям.

Звертаю увагу керівників підприємств, організацій, установ на своєчасну та в повному обсязі передачу документів до архіву у разі ліквідації.

До трудового архіву передаються

– установчі документи

– накази з основної діяльності та кадрових питань

– штатні розписи та переліки змін до них

– відомості нарахування заробітної плати або особові рахунки

– особові картки працівників

– списки тих, хто працював на виробництві із шкідливими умовами праці, наряди працівників, задіяних на цих роботах; 

– документи з питань атестації робочих місць. 

Варто зазначити, що згідно до чинного законодавства керівники підприємств, що закриваються, повинні особисто контролювати ситуацію щодо зберігання у своїх архівах чи передачу до трудового архіву документів, в яких – доля людей і їх самих. Якщо документи не будуть передані до архіву, довідку для закриття підприємства не буде надано.

Трудовий архів здійснює – на підставі договору з юридичною особою, фізичною особою-підприємцем – науково-технічне опрацювання документів, приймає документи на депоноване зберігання (зберігання документів в архіві за угодою між архівом і власником документів, із збереженням за власником права власності на документи).

І ще один важливий момент: хотів би звернути увагу працівників відділів кадрів на коректність записів у документах (прізвища, імена та по-батькові, посади, номери та дати наказів, ін.), а працівникам при звільненні – простежити щодо правильності написання останніх. Неспівпадіння паспортних даних наражає майбутнього пенсіонера на судові розгляди. А це нікому не додає «плюсів».

Ігор САВЧУК, 

завідуючий районним трудовим архівом


Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Это то, что мне было нужно. Благодарю Вас за помощь в этом вопросе. --- Предлагаю Вам посетить сайт, с огромным количеством статей по интересующей Вас теме. услуги взлом вк, услуги специалиста хакера и взлом whatsapp на заказ услуги по взлому аськи

Извините за то, что вмешиваюсь… Но мне очень близка эта тема. Готов помочь. --- Я считаю, что Вы не правы. Давайте обсудим. Пишите мне в PM, поговорим. строительная техника японская, список строительной техники или аренда подъемник лизинг строительной техники

Лады, заинтриговал... --- Я уверен, что это уже обсуждалось. услуги по взлому страниц, услуги взлом аськи и услуги взлома помощь-хакера взлом платных услуг на одноклассниках

Эта информация верна --- тупо угар!!! супер услуги хакеров онлайн, услуги по взлому емайл и Услуги хакера https://xn----8sbglyjnfmf1ajs.xn--p1ai/topic/16590-uslugi-khakera-bez-predoplat
y-vzlom-i-kak-eto-pro/
киев услуги хакера
Подобається 0
Особистий кабінет