ЮНАКІВ 2002 РОКУ НАРОДЖЕННЯ ПРИПИШУТЬ ДО ПРИЗОВНОЇ ДІЛЬНИЦІ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙВІЙСЬККОМАТУ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-01-2019, 12:39
Переглядів: 7
На підставі Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу“ з 1 січня по 31 березня 2019 року оголошується приписка до призовної дільниці Новоселицького районного військового комісаріату Чернівецької області громадян 2002 року народження і старше.
Явці на приписку підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Новоселицького району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.
Усі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути на приписку за  адресою: м.Новоселиця, вул.Чкалова 3, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаними адресами до 1 лютого 2019 року, маючи при собі документи, що засвідчують особу.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»  керівники підприємств, уста­нов, організацій та навчальних закладів, зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.
Олександр Вітковський,
заступник військового
комісара-начальник відділення комплектування
Новоселицького РВК, майор
 

Джерело http://novoselytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет