Житло для птахів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-04-2019, 09:36
Переглядів: 11

У держпідприємстві «Путильськийлісгосп» підвели підсумки конкурсу на кращу годівничку та шпаківню

   Активними знавцями та майстрами пташиних осель стали учні загальноосвітніх шкіл на базі яких створені шкільні лісництва. Діти виготовили для птахів справжнісінькі дизайнерські котеджі, які згодом закріпили у верховіттях беріз, лип, горіхів та яблунь на території освітніх закладів. Вже згодом юнаки та дівчатка мали змогу спостерігати за пернатими господарями, які вмить облюбували нові й просторі помешкання.

   За умовами конкурсу, до справи потрібно було підійти творчо, проявивши винахідливість й водночас дотримавшись всіх технічних правил так, щоб виріб став окрасою двору та його залюбки заселили шпаки. В результаті учні зробили 28 шпаківень і 11 годівниць. Компетентне журі – працівники лісгоспу – визначили чотирьох призерів конкурсу, які отримали заохочувальні грошові премії та грамоти. Ними стали:

  • Перше місце одноголосно віддали учневі 6 класу Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Олегу Рибаруку за змайстровану шпаківню.
  • Друге місце здобув учень 6 класу Галицівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Денис Косар, який також збудував шпаківню.
  • Два треті місця розділили учень 2 класу Фошківського НВК І ступеня Кирил Яновський, який виготовив шпаківню та учень 9 класу Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Назар Мошуля за годівничку.

   Переможці пообіцяли й надалі дбати за пташками, які живуть у Карпатах, а вже наступного року вразити працівників лісгоспу новішими задумами та майстерністю.

   Адміністрація ДП «Путильський лісгосп» щиро дякує за сприяння у проведенні лісівничого заходу всім директорам шкіл, учителям шкільних лісництв та лісничим Шепітського лісництва Олександру Цезі, Селятинського лісництва Івану Юрнюку, Плосківського лісництва Івану Паучеку, Сергіївського лісництва Віктору Яків’юку.

   Дмитро МИХАЙЛЮК, начальник відділу лісового та мисливського господарства ДП «Путильський лісгосп».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет