Дорогу треба ремонтувати
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 15-04-2019, 11:08
Переглядів: 8

   Два мости збудовані й не здані в експлуатацію, два мости у критичному стані, подекуди руйнується берегоукріплення, дорожнє полотно всіяне ямами. Це про дорогу в селі Рипень.

   Її почали будувати ще до повені 2008 року в рамках програми «Сільські дороги».  - Фірмі, яка виконувала роботи, не доплатили за виконану роботу, вона збанкрутувала. На збудованих і не зданих в експлуатацію мостах були поручні та перила, але їх познімали люди, - каже начальник управління економічного розвитку РДА Андрій Петрович Дутчак. Він нагадав, що програма «Сільські дороги» передбачала будівництво доріг до населених пунктів, де немає твердого покриття і не курсує рейсовий автобус. У рамках цієї програми на Путильщині були здані в експлуатацію дороги в Самаковій, Паркулині, Малому Дихтинці, частково у Фошках (перша черга), почали будувати в Рипні, верхньому Шепоті  (Джогул), Верхній Яловичорі, Лустуні. Але після повеней 2008 і 2010 років програма перестала діяти, а об’єкти залишилися незавершеними.

   - Ми зверталися через багатьох посадовців до вищих державних структур з проханням відновити дію цієї програми, але безуспішно, - пояснює Андрій Петрович. - У 2018 році в рамках реформування дорожньої галузі ця дорога передана на баланс департаменту капітального будівництва і дорожнього господарства Чернівецької ОДА. Тобто на баланс департаменту передані дороги Путильщини, які раніше перебували у віданні райавтодору. На утриманні сільських рад залишилися тільки комунальні дороги до віддалених хуторів та вулиць.

   Відомо, що департамент капітального будівництва планує здійснити об’їзд підпорядкованих об’єктів дорожнього господарства, вивчить їх стан і тоді будуть прийняті відповідні рішення.

Людмила БАСЮК.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет