Через спалах атома погасли зорі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-04-2019, 14:57
Переглядів: 31

У районі відзначили 33-тю річницю Чорнобильської катастрофи 

   Чорною стрічкою оповита в українській історії дата 26 квітня 1986 року, коли над Чорнобилем посеред тихої весняної ночі розірвався смертоносний атом. Тисячі наляканих українців були практично впевнені, що над землею розверзлася вогняна безодня з біблійного пророцтва. Але то було земне лихо зі страшними наслідками.

   Невидимий ворог навіки забрав у свої безпощадні обійми чиїхось батьків, чоловіків, синів, які першими кинулися на боротьбу з радіоактивним вогнем. До ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії залучили всі сили і засоби. Десятки хоробрих молодих чоловіків, серед яких і вихідці з Путильщини,  йшли в саме пекло реактора з метою зупинити розповсюдження атома. Та про його дію на людей, сусідні околиці, райони, міста й області, країни стало відомо пізніше…

   Щороку ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кого забрала Чорнобильська катастрофа, і дякуємо людям, які брали участь у ліквідації її наслідків. І цього року, напередодні 33-ої річниці з дня трагедії, у сквері біля районного будинку культури чорнобильцям-ліквідаторам дякували за мужність, жертовність і героїчний вчинок.

   Багато з цих людей потребують нині соціального захисту та матеріальної підмоги. Бо поїздка до Прип’яті далекого 1986 року і сьогодні дається взнаки, забираючи здоров’я та надію подолати тяжкі хвороби. І досі цим людям сниться ночами смертельна заграва Чорнобиля, досі у нічній тиші вчуваються голоси наляканих людей і чіткі накази керівництва. І цього жаху, жалю за втраченою здоровою молодістю не заглушить ніщо.

   Спасибі вам, шановні ліквідатори, за ваш подвиг, сумлінне виконання громадянського обов’язку та наші життя. Нехай Господь зміцнює ваше здоров’я, укріпляє віру та посилає терпіння на довгі роки.

Марина ЮРЧЕНКО.
Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет