Перший творчий звіт юних усть-путильських музикантів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-05-2019, 09:21
Переглядів: 167

У квітучу весняну пору,  6 травня,  двері  Усть-Путильської дитячої  музичної школи  вперше відкрилися,  щоб  продемонструвати батькам, колективу педагогів, освітянам громади  та мешканцям ОТГ результат роботи вихованців та їхніх наставників за поточний навчальний рік. У концертній програмі були представлені найкращі номери, які засвідчили високий рівень підготовки юних музикантів та наполегливу працю викладачів.

Музична школа на селі  – важливий чинник культурного  розвитку підростаючого покоління, потужний культурно-мистецький простір, джерело творчості, духовності і краси в громаді. Тут викладачі-професіонали під вмілим керівництвом креативного наставника розвивають молоді таланти та щоразу під час своїх виступів дарують хвилини приємного відпочинку мешканцям ОТГ та гостям.

У школі багато обдарованих дітей, чий талант проявляється не тільки завдяки природним здібностям, а й наполегливій праці. Вони вчаться здобувати перемогу над проблемами та перешкодами, вчаться  працювати, зростати і сприймати світ музики в усій його повноті. І саме викладачі створюють усі умови для розкриття здібностей юних талантів. Адже в Усть-Путильській дитячій музичній школі з учнями займаються викладачі, які є талановитими музикантами-виконавцями тагідно несуть вахту педагогічної праці в музичній школі.

Для музичних керівників учні – це, як власні діти, чиє виховання, навчання і настанови на подальше творче життя стало головним завданням. І навіть якщо дитина не стане видатним музикантом, світло і любов, яке дарує спілкування з музикою, вона пронесе через усе своє життя. Подяка викладачам, які вкладають у юні душі свою любов, терпіння та майстерність, передають музичні скарби всесвіту з покоління у покоління.

Ведучими  концерту  були  директор  музичної школи Вероніка Скидан та викладач ДМШ Любов Кермач, які  протягом  всього заходу  переносили шанувальників музики у світ прекрасного. Під час звітного концерту, що був приурочений відкриттю музичної школи, свої кращі напрацювання представили: хор, ансамблі піаністів, баяністів, цимбалістів, скрипалів; духових, народних, інструментів; переможці обласних та регіональних конкурсів.

Директор Усть-Путильської  ДМШ Вероніка Скидан  розповіла про перші здобутки музичної школи, назвала переможців обласних та регіональних конкурсів.

З привітальними  словами  до учасників концерту-звіту звернулися виконуюча обов’язки голови Усть-Путильської ОТГ  Наталія Фрей, начальник  відділу освіти, культури та спорту Усть-Путильської ОТГ Оксана Попович, депутат районної ради, директор Усть-Путильського ЗДО Антоніна Скидан, директор Мариничівського НВК «Родина» Наталія Скидан, голова батьківського комітету Богдан Ватаманюк та колишній сільський голова Іван Чев’юк. Виступаючі висловлювали своє захоплення високим рівнем підготовки концертних номерів та дякували колективу ДМШ за самовіддану працю з розвитку творчих здібностей дітей.

У знак  вдячності за подарунки запрошеним гостям линули чарівні музичні привітання.

Схвильовані обличчя викладачів, як ніколи відповідальні діти, щасливі обличчя батьків, безліч гостей! Особлива урочиста, святкова атмосфера! Все це говорить про те, що звітний концерт Усть-Путильської дитячої  музичної школи відбувся на високому рівні і став значною мистецькою подією у житті нашої громади.

Адміністрація

Усть-Путильської дитячої музичної школи.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет