А в нашого керівника – ювілей!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-05-2019, 09:24
Переглядів: 88

Квітуча 55-та весна завітала цьогоріч до мудрого наставника, ерудованої та високоосвіченої людини, директора НПП «Черемоський» Василя Івановича МЕЛЬНИКА. Радість свята 15 травня з ювіляром розділювали колеги – працівники парку. Бо кожен із них переконаний, що Василь Іванович – саме та людина, якій під силу очолювати таку потужну установу.

  

   За роки роботи, а саме з жовтня 2016 року, на посаді директора Василю Івановичу вдалося згуртувати навколо ідеї «Наш парк – найкращий!» весь колектив, перетворивши його на єдину дружну сім’ю. Кожен із нас ставить перед собою певну мету і завдяки настановам керівника впевнено йде до успіху.

   Високий професіоналізм, значний досвід роботи на керівних посадах, уміння знаходити підхід до кожного працівника, турбота і переживання, і в той же час вимогливість, принциповість і суворе дотримання законності і трудової дисципліни дозволили В. І. Мельнику відновити творчий і робочий дух в нашому парку, завоювати велику шану і повагу до себе.

   Особливим принцом в роботі нашого директора є справедливий підхід до оцінки роботи підлеглих, заохочення за успіхи й ініціативність, та дисциплінарні стягнення за невиконання своїх обов’язків. Це дало змогу покращити трудову і виробничу дисципліну в колективі і досягти за короткий термін успіхів в поставлених перед нами задачах.

   Ми впевнені, що завдяки Василю Івановичу нашими спільними зусиллями і стараннями вдасться досягнути ще більших успіхів і показників в роботі, вивівши НПП «Черемоський» на рівень кращих в Україні.

   Василь Іванович народився на Франківщині. Сходинки кар’єрного беруть початок з 1985 року, коли вступив до Українського ордена «Трудового Червоного Прапора» сільськогосподарської академії. Потім здобував фах юриста у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого, вищу освіту у магістратурі за спеціальністю «Екологія. Заповідна справа» в Інституті післядипломної освіти та довузівської підготовки ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та здобуває науковий ступінь кандидата наук, навчаючись в аспірантурі у цьому ж університеті.

   З 1994 по 2000 роки працював директором агрофірми «Відродження». За досягнення у веденні сільського господарства Василю Мельнику присвоїли звання Заслуженого працівника сільського господарства України. Згодом очолював фермерське господарство «Саксонія», а потім чотири роки працював на посаді прокурора Івано-Франківської міжрайонної природоохоронної прокурори. З 2016 року і до цього часу є директором НПП «Черемоський». За вагомий внесок у розвиток територій природно-заповідного фонду неодноразово нагороджений Почесними грамотами Міністерства екології та природних ресурсів України, Обласної та Районної адміністрацій.

 

Євген КІЦУЛ,

голова профкомітету НПП «Черемоський».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет