Музичне мистецтво завжди престижне
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-05-2019, 09:35
Переглядів: 147

А в талановитих наставників ще талановитіші учні

   Свідченням цього став творчий звіт викладачів та вихованців Путильської музичної школи. Музичне свято було присвячене Дню матері, який минулої неділі відзначала вся українська спільнота. Тож на центральній площі селища зібралися цілі родини, щоб насолодитися справжньою гармонією нот. І линули вони у виконанні дорослих і юних музикантів, які впевнено демонстрували глядачам уміння, навики, знання й талант.

  Глядачі з задоволенням переглянули 20 номерів концертної програми. За цими святковими виступами проглядається наполеглива тривала праця викладачів по класах труби, скрипки, саксофона, цимбалів, кларнета, фортепіано, флейти, сопілки, сольного співу, а також тісна співпраця з дітьми та їхніми батьками. В цьому умовному ланцюжку взаємодії, важлива кожна складова. Дирекція школи, весь колектив чітко це усвідомлюють і спрямовують спільні зусилля на результат.

    Нинішній навчальний рік був щедрий на перемоги. Путильська музична школа здобула для району І місце на Міжнародному конкурсі «Зима в Карпатах» (викладач Тетяна Михно) та на обласному рівні І місце (викладач Микола Кермач); двічі – ІІ місце (викладачі Анна Джімер, Костянтин Шеманський); чотири відзнаки за зайняте ІІІ місце (викладачі – Тетяна Михно, Любов Стадник, Ольга Горюк), ІV місце (викладач Любов Кермач), перемогу в обласному відбірковому турі для участі у Всеукраїнській програмі «Нові імена» здобув вихованець Михайла Фрасинюка.

   Гордістю школи є дипломанти різних ступенів: учнівський хор під керівництвом Тетяни Крижановської, дует скрипалів Іван Торак та Дмитро Дячук, цимбаліст Євген Пелепко, трубачі Владислав Гузак та Святослав Ткач, скрипалька Єлизавета Семенчук, солістка-вокалістка Римма Лікар, Таїсія Тріщук та Ангеліна Нисторяк (клас фортепіано), вокальний ансамбль дівчат старшої групи, дует баяна-акордеона – Станіслав Пилипко і Владислав Федюк, ансамбль духових інструментів (викладач Василь Фрасинюк), акордеоністка Олена Тимуш, саксофоніст Олександр Глевчук, оркестр народних інструментів (Микола Кермач), ансамбль скрипалів під керівництвом Ольги  Горюк та інші. Окрасою всіх заходів є духовий оркестр музичної школи під керівництвом Богдана Гавриляка.

   Виступаючи, директор школи Михайло Фрасинюк висловлював вдячність і педагогам, і учням, а їхні руки, які майстерно володіють музичними інструментами, називав золотими.  Були й урочисті моменти вручення нагород, що продовжують надходити в школу і поповнюють скарбницю здобутків Путильщини.

   У Путильській музичній школі – прекрасний творчий потенціал. Це потужна складова культурної сфери району, без якої не обходиться жодне дійство. Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький та начальник сектору культури Василь Нестор за це адресували колективу подяку і шану. А ще бажали творчого завзяття та нових звершень.  

Людмила БАСЮК.  


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет