На Путильщині стартував Чемпіонат із футболу 2019 року
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-05-2019, 11:12
Переглядів: 62

   У неділю, 12 травня, на селищному стадіоні «Карпати» імені А. Гусіна відбулося відкриття чемпіонату Путильського району з футболу, що присвячений Дню матері.

   У змаганнях взяли участь кращі футбольні команди: «Буковина» с. Розтоки, «Зруб» с. Дихтинець та «Путила». Матчі між цими командами проходили по круговій системі. І вже після попередніх ігор із двома перемогами на першу сходинку піднялась «Буковина». Друге місце отримали футболісти із Путили. Відповідно, дихтинчани в турнірній таблиці стали третіми.

   І хоча футбольний сезон щойно стартував, гравці продемонстрували відмінну спортивну форму, технічність, зберігаючи у іграх інтригу.

   У підсумку команди учасників отримали медалі, кубки турніру та футбольні м’ячі. Нагороди придбали за сприяння районної федерації футболу на чолі з В. О. Максм’юком та за підтримки обласної федерації футболу.

   За рішенням суддівської колегії визначили кращого гравця Станіслава Шелутька з «Буковини», а відзнаку «За волю до перемоги» вручили Олександру Ковбишу із ФК «Зруб».

   Організатори заходу щиро вдячні працівникам районного будинку культури за озвучення та музичний супровід, а також суддівській колегії – Миколі Михавчуку, Володимиру Максим’юку, Анатолію Іліщуку.

Віктор ПСАРЮК, 

інструктор-методист КЗ «Путильська ДЮСШ».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет