Перспективні та красиві
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-05-2019, 11:47
Переглядів: 49

У Всесвітній день вишиванки в районі відбувся профорієнтаційний захід «Крок назустріч професії», який об’єднав майже 400 осіб 

   Вперше в історії Путильщини в одному місці у барвистому національному вбранні зібралися 300 учнів 9 та 11 класів, а також їхні педагоги, працівники різних галузей, майстри, організатори заходу. Школярі залюбки знайомилися з ровесниками, робили селфі на пам’ять та вели активний діалог із дорослими, які, в свою чергу, розповідали про тонкощі улюбленої справи.

   Школярі спробували власні сили в 22-ох різних спеціальностях, адже на ярмарок професій завітали студенти та викладачі з різних навчальних закладів Буковини та Івано-Франківщини. Приміром, Вижницький коледж прикладного мистецтва пропонував обрати професію ювеліра, ткалі чи дизайнера одягу. Хлопці та дівчата залюбки водили човником із нитками на ткацькому верстаті та знайомилися з процесом народження ювелірної прикраси. А ось представники Чернівецького транспортного коледжу, де навчають таким професіям як технік-механік автомобіля, технік-механік-колійник, технік-організатор перевезень розповідали про умови вступу, навчання і проживання та демонстрували фотовиставку із практичних занять.Із викладачами Чернівецького політехнічного коледжу спілкувалися школярі, яких цікавили спеціальності архітектора-проектувальника, робототехніка, інженера програмного забезпечення. Чернівецький комерційний коледж представив професії бухгалтера, технолога по харчуванню й товарознавця-комерсанта, а його випускники пригощали охочих йогуртами однієї з відомих торгових марок, де вони успішно працевлаштовані. А кухарі й перукарі Кутського професійного ліцею одразу взялися навчати дівчат робити зачіски та презентувати заздалегідь приготовлені страви.

 

 Особливий інтерес викликали професії медика, поліцейського та рятувальника. Досвідчені професіонали викроїли час та залюбки розповіли молоді про різноманітні ситуації, які виникають під час роботи, та дозволили приміряти захисну форму, покористуватися приладами.

   Майстер-класи провели й народні умільці, розкривши ази писанкарства, бісероплетіння, художнього розпису, вишивання, в’язання, різьбярства. Тут згрупувалася молодь, яка має величезне терпіння, щоби старанно трудитися над творчими проектами.

   Насамкінець організатори заходу побажали старшокласникам вдало реалізувати власні здібності в дорослому житті. А на згадку розіграли лотерею згідно реєстраційних номерків. Переможці отримали гарні набори канцелярського приладдя.

Оксана ПОРОХ.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет