Десятки літ минули, наче мить
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-07-2019, 10:12
Переглядів: 33

Випускники зустрілися вперше за 40 років

   Далекого 1979 року ще зовсім юними хлопцями і дівчатами покинули рідне гніздечко Дихтинецької школи випускники. Кожен із них прагнув реалізувати мрії, стати успішною людиною, створити сім’ю та займатися улюбленою справою. І от минуло 40 років…

   Здається, ніби вчора лунав останній дзвоник, а люблячі батьки й педагоги проводжали своїх пташенят у незвідану дорогу дорослого життя. Але скільки за цей час було прийнято непростих рішень, скільки пережито хвилювань і радісних моментів.

   Такими теплими спогадами ділилися нещодавно на ювілейній зустрічі вже сивочолі батьки, а то й дідусі та бабусі. Після закінчення школи вони зустрілися вперше, а декого після випускного вечора навіть і не бачили. Тому приємно і хвилююче було побачити знайомі обличчя та пригадати спільні шкільні миттєвості.

   За щирою розмовою колишні випускники навіть не помітили, як промайнула ніч. Світанок зустрів їх теплими обіймами перших променів літнього сонця. І не було меж позитивним емоціям та гарному настрою, які назавжди закарбуються у серцях випускників 1979 року.

Марія ПИЛИПКО,

випускниця Дихтинецької школи 1979 року,

організатор зустрічі.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет