«Золото України» тепер у Путилі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-07-2019, 10:18
Переглядів: 18

Мережа магазинів «Золото України» успішно діє у багатьох містах. А тепер якісні та гарні прикраси з золота, срібла та срібла з золотими пластинами, виключно від українського виробника, можна придбати і в Путилі.

   Чи виправдаються сподівання власника мережі на успіх ювелірної філії в невеликому селищі – покаже час. Однак його першим і важливим вкладом у розвиток справи є досвідчений продавець-консультант Антоніна Буняк.

  Раніше вона вже працювала в цій компанії в Чернівцях, правда, бухгалтером. Після того, як Антоніна вийшла заміж у Путилі, повернутися на робоче місце в Чернівці стало неможливим. Але відповідального працівника без роботи не залишили. Сьогодні вона представляє «Золото України» уже в якості продавця-консультанта. Зізнається, що завжди мріяла бути продавцем, незважаючи на те, що здобула економічну освіту. Дуже любить спілкуватися з клієнтами, щиро радіє, якщо зуміла задовільнити побажання покупців у виборі прикраси.

   До того ж, добре знає асортимент та походження ювелірної продукції. Так золото в магазині пропонують від Краматорського, Дніпропетровського та Київського виробників, срібло – з Білої Церкви, срібло з золотом – з Харкова та Дніпропетровська. Складові конкурентоспроможності продукції на ринку – це ціни від виробника, великий асортимент та висока якість. Оригінальністю вирізняються посріблені ікони, які теж пропонують клієнтам.

   Антоніна розповідає, що залюбки підбирає разом із вибагливими клієнтами сережки, каблучки, закоханим парам пропонує розкішні обручки. Ніжні перлинки, насичений бурштин та інше каміння в тонкій огранці золота і срібла – вишуканий подарунок собі чи близьким.

   Припала до душі прикраса, але покупець вагається із вибором кольору каміння? Не проблема! Можна замовити потрібний набір і отримати його буквально через тиждень-два. Якщо ж людина захоче здати старі золоті прикраси чи обміняти їх на інші – продавець на місці визначить якість коштовного металу, вагу та допоможе провести обмін.

   Отож, кваліфіковані продавці Антоніна Буняк та Уляна Дутчак запрошують познайомитися із «Золотом України» путильчан та гостей селища.

Людмила ФЕДЮК.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет