В усьому винен прогноз погоди
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 22-07-2019, 10:13
Переглядів: 18

Або як у Селятині проводили ямковий ремонт

Минулого тижня у соцмережу «Фейсбук» потрапило скандальне відео ямкового ремонту дороги державного значення в селі Селятин. На відзнятому відеоролику добре видно, як працівники райавтодору засипають ями, наповнені водою, гарячою асфальтною сумішшю під час проливного дощу.

Самих працівників дорожньої служби в цьому ганебному явищі ніхто не звинувачує, адже люди змушені виконувати доручене їм завдання. Голова Селятинської ОТГ Валерій Полянчук навіть дякує їм за нелегку працю в таких умовах, але фактом недолугого ремонту з ініціативи вищого керівництва обурений так само, як і місцеві жителі. 

«Одні люди роздратовані, інші кепкують, а деякі звинувачують у цій  ситуації органи місцевого самоврядування, - каже Валерій Кузьмович. – Однак, дорога має державне значення, тому впливати на фінансові потоки та якість ямкового ремонту сільська рада ОТГ не має повноважень». Якби ці дороги передали на баланс органам місцевого самоврядування, тоді контроль за якістю виконання був би жорстким.

Це далеко не перший приклад того, як податки простого українця осідають в болоті (у кращому випадку), а деякі керівники демонструють цілковиту безгосподарність. В якому сторіччі ми живемо? Хіба не можна напередодні подивитися в Інтернеті погоду? Так, згідна, інколи вона не співпадає з реаліями та підносить горянам сюрпризи. Але в період затяжних дощів із похолоданням – і до ворожки не ходи.

Начальник філії «Путильський райавтодор» Сергій Пукало проблеми тут не бачить: «Коли асфальтну суміш везли з Іспасу, дощу не було. Опади того дня прогнозували на 16-ту годину, але дощ пішов раніше. Вибору в нас не було, адже 250 кілограмів суміші, що ще залишалася, могла затверднути і стати непридатною. Піднавісу, де б можна перечекати зливу, в Селятині годі шукати. То що, краще було той асфальт висипати в берег?».

Логічно, що такий ремонт довго не протримається, але керівник райавтодору запевняє, що асфальт закріпився надійно. Наскільки міцною буде така технологія – побачимо найближчим часом.

Марина ЮРЧЕНКО.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет