«Ми повинні втримати позиції, напрацьовані за останні роки»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 17-02-2017, 10:22
Переглядів: 178

   Успішні результати – це не лише професійний підхід до виконання безпосередніх обов’язків, а й ґрунтовний аналіз вже зробленого. Як спрацював ДП «Путильський лісгосп» у минулому році? Що чекає на підприємство в нинішньому році? Які перспективи відкриються перед працівниками лісового господарства та з якими суворими реаліями сьогодення доведеться їм стикнутися в майбутньому? Відповіді на ці та інші питання, такі життєво важливі для 360 працівників лісгоспу – в огляді матеріалів профспілкової конференції, що відбулася 15 лютого в ДП «Путильський лісгосп». 

   Сьогодні слово оптимізація не сходить із уст українців. Викликає воно тривожні відчуття і в працівників ДП «Путильський лісгосп». І основна причина – зменшення рубки лісу на 25 тисяч кубометрів другий рік поспіль.

   - Ми змогли досягти хороших показників у роботі в минулому році, не зважаючи на зменшення рубок та відсутність державної підтримки. Тому сьогодні наше основне завдання – втримати ті позиції, які напрацювали за останні роки, особливо за минулий рік. Щоб ми могли в цьому році втриматися хоча б на рівні минулого, ми мусимо проаналізувати, як ми заробляли кошти при скороченні рубок минулоріч, і як нам спрацювати з цьогорічним зменшенням лісосіки. Який я бачу вихід? Звести до мінімуму затрати і збільшити вихід продукції в грошовому еквіваленті, - розповів директор ДП «Путильське лісове господарство» Петро Прокопович Фрей і продовжив:

   - Оптимізація нас теж торкнеться, але вона повинна бути безболісною для працівників: ми не будемо брати нових працівників на місця тих, хто вийшов на заслужений відпочинок чи змінив місце роботи. Будемо економити кошти, але не за рахунок скорочення працівників...

   Продовження теми читайте у свіжому номері "Карпат".

Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет