У чемпіонаті з волейболу перемогли лісівники
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 17-02-2017, 10:29
Переглядів: 166

   12 лютого в спортивному залі Путильської ЗОШ відбувся фінал чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд.

   У заключному фінальному турі змагалися три кращі команди району і кожна претендувала на першу сходинку.

  У першій грі зустрілися команди «Постевки» та «Еліт» з рахунком 1:3 на користь «Еліту». В другому протистоянні зустрілися «Едельвейс» (ДЛГ) та «Постевки». Гра завершилася з рахунком 3:1. Перемогу здобули лісівники -  капітан М. Юрбаш, гравці Л. Скрипчук, Ю. Терновий, Ю. Ферлієвич, А. Плитчук., М. Малиш, В. Михайлюк., О. Марич.

  Команда «Едельвейс» отримала почесний кубок, диплом та медалі за І місце. Такий же трофей дістався команді «Еліт», але за ІІ місце, де є представником команди В. Пентюк та капітан М. Грамажора. За ІІІ місце отримали нагороди спортсмени  команди «Постевки», представник команди В. Постевка та капітан Р. Постевка. Також було відзначено спортивними статуетками кращих гравців: від команди «Едельвейс» - Ю. Юрбаш, від «Еліту» - О.  Ільчук ( молодший) та  «Постевки» - І. Постевка.

  Організатори змагань – відділ освіти, молоді та спорту і  районна організація ВФСТ «Колос» висловлюють щиру подяку всім,  хто сприяв у проведенні чемпіонату, а саме: директору Путильської ЗОШ В. В. Шемберку, директору ПЦДЮТ Н. П. Хромей за музичний супровід фіналу  та усій суддівській бригаді: І. Мицькі, Я. Крилатому, А. Нікітюку, С. Ключан, С. Мойсі, М. Грамажорі.

Олена КОВАЛЬЧУК, головний спеціаліст відділу освіти, 

молоді та спорту РДА.                                                           

Віктор ПСАРЮК, голова ВФСТ «Колос».
Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет