Докерувалися…
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2017, 10:28
Переглядів: 152

Хтось мудрує, хтось упирається

   Чи думали депутати нинішнього скликання районної ради, що саме вони зараз відповідальні за ситуацію у районній раді і яким сьогодення входить в історію Путильщини? Очевидно, що і виконавча, і представницька влада складає і застосовує свій алгоритм дій при розгляді проблем, які мали би вирішувати спільно і на користь жителів району. Хтось прикривається депутатами, хтось комісіями, а хтось не знає, як відмитися від чергової порції бруду…

   Вчора, 23 лютого, відбулося засідання сесії районної ради. З самого початку відчувалася напруга, яка одразу ж зросла до максимуму. Після фрази голови районної ради Миколи Шевчука: «Депутатам погрожують АТОшники» - у залі пролунали зворотні вигуки від голови громадського об’єднання «Учасники АТО Путильщини» Ростислава Клокола, а депутат Ілля Косован, не стримуючи обурення (на фото), сказав до головуючого на сесії, що саме АТОшникам маємо сьогодні дякувати за захист Батьківщини на сході, а не дорікати ними. Як з’ясувалося згодом, хтось погрожував учасниками АТО голові районної ради (так пояснив сам посадовець). Та він так розхвилювався, що навіть пропонував завершити роботу сесії, яка на той момент ще й не починалася.

   Цього дня депутати не розглянули питань щодо роботи керівників первинної та вторинної медицини району, які головуючий так поспішав з голосу внести до порядку денного, загострюючи цим ситуацію, яку ж сама влада спровокувала, не вивчивши до кінця проблеми галузі та керівників і не надаючи депутатам офіційно обґрунтовані факти порушень у їхній діяльності. З інших запланованих питань прийняли відповідні рішення.

  На високій ноті депутати і завершували роботу, детальніше про все читайте у наступному номері «Карпат».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет