Карпатський біосферний заповідник заробляє на туризмі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-03-2017, 15:47
Переглядів: 260

Як запозичити таку практику – цікавилися працівники НПП «Черемоський»

 

  5-6 березня працівники НПП «Черемоський» А. В. Скидан і Х. М. Торак під керівництвом директора В. І. Мельника відвідали Карпатський біосферний заповідник у місті Рахів Закарпатської області. Основний акцент поставили на підвищенні рівня базових знань та розвитку умінь, які необхідні для подальшої праці в парку.

  Працівники парку цікавилися  природними й культурними цінностями біосферного заповідника, станом інфраструктури, перспективами розвитку, державними програми його підтримки та економічним впливом на регіон.

  У рамках обміну досвідом працівники Карпатського біосферного заповідника провели екскурсії до музею екології гір й історії природокористування Карпат та інформаційно-туристичного центру в географічному центрі Європи. Також було зазначено, що заповідник користується підтримкою зі сторони діючої влади. З туристичної діяльності біосферний заповідник заробляє в рік чистого доходу 1,5 млн грн. Тому наші фахівці цікавилися теж, як можна заробляти кошти для НПП «Черемоський».

  Працівники НПП «Черемоський» поспілкувалися з фахівцями та спеціалістами парку, які доступно і цікаво розповіли про напрямки діяльності заповідника в галузі екологічної освіти та рекреації, а також охорони та збереження природних екосистем. Отримали детальні необхідні інформаційні матеріали про територіальну структуру, функціональне зонування біосферного заповідника, про його унікальне біологічне та ландшафтне різноманіття, особливості управління, організацію наукової та еколого-освітньої роботи, реалізацію проектів зі сталого розвитку регіону його розташування, взаємодію із органами влади та місцевого самоврядування.

Аліна СКИДАН, провідний фахівець з екологічної освіти НПП "Черемоський".


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет