З каналізації тече під ноги, на подвір’я і в річку
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 3-04-2017, 10:39
Переглядів: 153

   До редакції газети «Карпати» надійшов лист від жительки села Сергії Жанни Василівни Логош. Жінка описує проблему, яку в селі не можуть вирішити роками. Мова йде про каналізацію по вулиці Головній (неподалік від школи), нечистоти з якої течуть не лише стежкою, а спиняються на прилеглому подвір’ї матері Жанни.

   На момент мого візиту жінки вдома не було. З нею я спілкувалася по телефону, але її чоловік Павло Васильович одразу погодився показати те місце, звідки влітку страшенно смердить, а взимку через нашарування льоду місцеві жителі травмуються.

   Каналізаційна мережа бере початок від 12-квартирного будинку. Для самих мешканців це не проблема, оскільки всі нечистоти відведені від будівлі аж через центральну дорогу. А постійні сварки, каже Павло Васильович, результату не принесуть. Куди тільки люди не зверталися, та ніхто не поспішає на допомогу.

   Про людське око нижче від каналізаційного стоку є відстійник, але його ніхто не чистить, та й навряд чи це щось вирішить. Крім цього, тут лежать порожні пляшки та інше сміття, яке час від часу люди самі прибирають.

   Дорога, якою стікають нечистоти, веде до підвісної кладки, тут щодня ходять ще з десяток сусідів і прихожани тамтешнього дому молитви. Якщо відвернути брудний потічок від приватної земельної ділянки, то він стікатиме у річку. А це неприпустимо, бо влітку в Путилці купаються і дорослі, і малі.

   Про яку чистоту в країні ми можемо говорити, розмірковує дописувачка, якщо нікого не хвилює безлад під самісіньким носом. Чому через чужу недбалість повинні страждати інші? Добре, аби чиновники і  керівники відповідних служб хоч трохи дослухалися до людей, а не відбивалися порожніми відписками та обіцянками.

   

   PSКілька років тому люди навіть збирали підписи з цього приводу, але це не допомогло. Сергіївський сільський голова Микола Маковійчук запевнив, що про цю проблему чує вперше. Але, вислухавши, в чому справа, пообіцяв її вирішити найближчим часом.

 

Марина ЮРЧЕНКО.Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет