Педагог за велінням серця
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 10-04-2017, 09:53
Переглядів: 147

Сонячного осіннього дня далекого 1998 року переступила поріг невеликої сільської школи молода гарна вчителька Галина. Вона, мабуть, тоді й не здогадувалась, що у цій школі пройдуть її найкращі роки, що залишиться тут назавжди. Енергійну, розумну вчительку відразу полюбили учні, батьки й колеги.

   Прекрасні, як казки, математичні уроки, вечори відпочинку і КВК залюбки проводила з учнями. Вже через п’ять років Галину Михайлівну призначили заступником директора школи з навчально-виховної роботи. На цій посаді розкрився її талант керівника. І вже у 2005 році вона очолила колектив школи.

   Поруч з нею легко і цікаво. Коли відвідує уроки, ніколи не починає з того, що щось не вдалось, а завжди скаже: «А давайте, зробимо ще отак». До учнів завжди ставиться по-материнськи, вимоглива до себе і до колег. Готова жити в школі, бо вважає її своїм домом. Але кожен успішно зроблений крок уперед вона вважає стимулом до наступного. Тому робочий день триває довше, ніж в інших. Вона часто не має вихідних і не дозволяє собі відпочити. У прагненні до досконалості в усьому Галина Михайлівна ніколи не ставить власні інтереси вище суспільних. Кожну перемогу, кожен успіх, який отримала школа на різних освітянських заходах, вона ділить на всіх. Бо вважає, що лише гуртом можна досягти успіху.

    У щоденних клопотах та справах Галина Михайлівна не відчула, як у її двері постукав життєвий ювілей. Але хіба є час рахувати літа? Попереду ще стільки справ, задумів, які треба втілити у реальність. Тож сьогодні освітянська родина Шепітської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітає із 40-річчям мудрого керівника Галину Михайлівну КАРАПКО і бажає міцного здоров’я, земного щастя, родинного благополуччя, здійснення мрій.
Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет