Людмила Савчук: «Починаю роботу, бо усвідомлюю її важливість»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 10-04-2017, 10:00
Переглядів: 231

На порозі – вибори голів об’єднаних територіальних громад. Закипіла робота в дільничних виборчих комісіях, триває реєстрація кандидатів. У передвиборчій кампанії з’явилися нові люди. Зокрема, жінка, яка зачаровує своєю цілеспрямованістю. Вона – ніби новий подих весни у сірій буденності. Людмила Дмитрівна САВЧУК із Селятина не заручається підтримкою політичних партій, а самостійно балотується на посаду голови Селятинської об’єднаної територіальної громади. 

   Цікавлюся, навіщо успішній жінці, яка довго працювала над розвитком власної справи та має позитивний досвід роботи у сфері економіки, займатися такою клопіткою справою? І отримую переконливу відповідь:

Мені не байдужа доля рідного села, де зараз мешкають мої батьки. Тут мій чоловік споруджує чималий торговий комплекс. Буде робота для односельчан. Але є справи, які потрібно вирішувати нагально. Мене турбує, зокрема, благоустрій у селах, стан доріг, що гальмує розвиток зеленого туризму. Також не можу залишатися байдужою до проблем, що склалися у сферах медицини, освіти, культури. Я вболіваю за долю дитсадків та малочисельних шкіл, і, звісно, думаю про мешканців гір, яким вкрай потрібна підтримка місцевої влади, - каже Людмила Дмитрівна.

 Ваше прізвище досить знайоме жителям Путильщини. Можна зрозуміти, що Ви маєте родинні зв’язки із очільником виконавчої гілки влади району?

Це не так. Односельчани добре знають моїх батьків – Олену Олексіївну та Дмитра Миколайовича Поп’юків, які багато років трудилися на важливих посадах. А чоловік Микола – родом із села Шепіт. Не буду приховувати, наша сім’я має і гарні родинні зв’язки, і професійну підтримку добрих друзів.

Не так давно Ви  повернулися з сім’єю у Селятин, хоча вісім років проживали у селі Годилів Глибоцького району…

Я прийняла таке рішення, щоб бути підтримкою для батьків і для чоловіка, який переважно працює в Селятині. А проживання у Годилові, який тепер належить до Велико-Кучурівської об’єднаної територіальної громади, дало мені корисний досвід. Тут ми разом із місцевими активістами працювали над європейськими проектами. Як економіст, я допомогла місцевій школі  отримати фінансування за австрійським проектом. Цей досвід і знання планую застосовувати на благо Селятинської громади.

   Ми чули від жителів Селятина схвальні відгуки про розпочату Вами справу задля благоустрою. Кажуть, Ви власними силами відремонтували частину дороги в центрі села, встановили нову автобусну зупинку та ліхтар.

 Так, ми вирішили починати наводити лад біля будівництва торгового центру, що розпочали два роки тому. Тут – ділянка дороги, якою постійно користуються місцеві жителі. І вона була у незадовільному стані. Зробили поки що те, що змогли. Частково також надали гравій для підсипання дороги, що веде до церкви. Навіть священик власноруч допомагав ремонтувати дорогу. Добре, коли люди не шкодують власних сил і готові долучитися до суспільно корисної праці. За це дякую і жителям, які допомагали нам у роботі.

       Людмила Дмитрівна має ще чимало цікавих і корисних планів, якими найближчим часом планує поділитися із жителями Селятинськї громади. Захоплює те, що робить це вона щиро, з готовністю вислухати кожного і за потреби прийти на допомогу.

   Любов МАРШАВКА.


 Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет