Переможець п’яти районних олімпіад
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-05-2017, 11:46
Переглядів: 136

   До завершення ще одного навчального року залишилося зовсім небагато. Тому учні та вчителі підводять своєрідний підсумок щоденної клопіткої праці. З гарними досягненнями закінчує 10-ий клас учениця Мариничівського НВК «Родина» Олександра Ткачук. Працелюбність і жага до навчання цієї дівчини вражає. Щоденні кількагодинні підготовки до уроків, використання додаткової літератури та інтернет-ресурсів, бажання постійно поповнювати багаж знань стали передумовою високих успіхів. Цього року Олександрі вдалося зайняти п’ять перших місць на шкільних олімпіадах районного рівня. В області школярка теж показала гарний результат, здобувши чотири треті місця.     

   Звичайно, велика заслуга у цьому педагогів, але перш за все, бажання самої школярки працювати і розвиватися. На запитання, чи відчувала гордість після таких здобутків, дівчина відповідає, що, звісно, рада, бо спрацювала на авторитет рідної школи. Але вважає це тільки черговою сходинкою, бо життєве кредо – ніколи не зупинятися на півдорозі. І якщо вже взялася за якусь справу, то працює над нею з максимальною самовіддачею.

   Олександра успішно опановує усі шкільні предмети, проте найбільше їй подобається українська філологія. З рідною мовою планує пов’язати майбутнє, а разом із тим – продовжити справу своєї бабусі Марії Олександрівни – колишнього філолога з багаторічним стажем роботи. Дівчина завжди розраховує на мудру пораду бабусі, а ще – на підтримку батьків та сестри Ольги, яка у шкільні роки ставала призером олімпіад у Києві.

   Попри велику щоденну зайнятість Олександра встигає почитати  художню літературу. Тепер взялася за книжку Рея Бредбері «Кульбабове вино». А оскільки попереду канікули, то планує їх використати з користю та ознайомитися з іншими творами сучасних авторів і класиків. Ось такий інтелектуальний відпочинок у планах школярки після насиченого виру шкільних буднів.

   Людмила ФЕДЮК.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет