Як держава насправді «кошмарить» бізнес
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-05-2017, 13:59
Переглядів: 204

   У пік травневих свят, 3 травня, коли всі прагнуть відпочити та насолодитися природою, гостям еко-курорту «Хутір Тихий» довелося перервати свій тихий та спокійний відпочинок. Позачергова перевірка державних органів та наряд поліції стали причиною занепокоєння усіх: і персоналу, і гостей.

 

   Це вже друга перевірка за останні два місяці. Першого разу була планова перевірка з управління соціального захисту населення Путильської РДА. Тепер - позапланова перевірка, уже з області. Підставою для неї називають звернення районного управління, хоча попередня перевірка порушень не виявила. На запитання, для чого ще раз перевіряти, якщо попередньо порушень не виявили - відповіді не надали. За порадою юристів, для свого захисту я вирішила проводити відеофіксацію всього, що відбувається, і це було погоджено із перевіряючими. Та їх не влаштувала особа, яка мала проводити зйомку. Напевно, викликала у них відразу, так як її присутність інспектори трактували як перешкоджання перевірці і вимагали "прибрати" цю людину з території. Для цього вони викликали наряд поліції. Якщо їх наміром було чесне виконання своїх обов'язків, то вони не повинні чинити опір присутності людини з юридичною освітою.

   Для заспокоєння інспекторів моя довірена особа не була присутня при перевірці. Але абсурдність цієї, так званої, перевірки не вичерпалася лише викликом поліції. Коли перевірка була майже завершена, за телефонним дзвінком інспекторам вона раптово була призупинена. Пояснень з цього приводу мені також не надали. Тепер сидимо і чекаємо, коли ж вони вирішать її завершити. Можливо, в пік літнього відпочинку?

   Але і це ще не все. Ми також були змушені викликати поліцію, оскільки перевіряючі не розрахувалися в ресторані за своє замовлення.

   У мене запитання до нашого прем'єр-міністра Володимира Гройсмана: Ви казали, що перевіряючих, які «кошмарять» бізнес, потрібно виганяти з підприємств. Вони не дають спокійно працювати українському підприємцю. Дії цих перевіряючих нам трактувати як "перевірка законності ведення бізнесу" чи як "кошмарення"? Як нам захиститися від свавілля інспекторів?

   Працюючи у Путильському районі, ми робимо все, щоб про буковинські Карпати дізналося якомога більше людей. Перепоною розвитку для бізнесу є жахлива дорога, яку влада ніяк не відремонтує після повені 2008 року. Держава забула про жителів Путильщини і їхнє право на комфортне та безпечне переміщення дорогами. Це перешкоджає й жителям інших регіонів доторкнутися до незайманої природи буковинських Карпат.

   Про нас згадують тільки тоді, коли потрібно когось перевірити. I тоді їх не лякає ні відстань до нас, ні стан доріг. Ми втомилися від такої ситуації, тому будемо звертатися до всіх контролюючих органів, які можуть дати роз'яснення правомірності дій таких перевіряючих.

   Представники Держпраці приїхали в період, коли в нас повна завантаженість, багато відпочиваючих із різних регіонів України. Всі відпочивають та насолоджуються тишею. Для нас, як готельного бізнесу, цей період є дуже важливим із точки зору заробітку. А контролюючі органи не тільки не допомагають, а й всіляко перешкоджають нашій роботі.

   Валентина НІСТОР, 

приватний підприємець, директор еко-курорту «Хутір Тихий».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет