З редакційної скриньки: Щасливого літування!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-06-2017, 10:24
Переглядів: 79

На гірських полонинах на повну силу вирує життя. З самого досвітку біля ватри кутаються вправні вівчарі, а досвідчені пастухи приглядають за людською худібкою. Бо ватра в полонині має горіти ціле літо, а з лісу хижим оком на білорунних овечок поглядає вовк.

   Щасливого та безпечного літування бажає полонинникам організатор перших проводів вівчарів у гори Володимир Маркович ГОНТАР із Вижниці. У далеких шістдесятих він працював заступником начальника управління сільського господарства в Путильському районі, тому щорічної «Полонинської ватри» чекає з нетерпінням. Адже саме на початку літньо-табірного утримання овець у горах ці спогади оживають по-особливому.

   Володимир Маркович пригадує посильну працю агрономів, зоотехніків, інженерів, механіків, будівельників, словом – усіх, хто докладав максимум зусиль для розвитку сільського господарства на Путильщині. І хоча в той час роботи в колгоспах вистачало, та молодь завжди знаходила час для теплого спілкування і гарного настрою.

   Щасливого вам літування на гірських полонинах, - бажає вівчарям  Володимир Гонтар. – Відмінних трудових успіхів на благо українського народу та держави!

Кор. "Карпат".


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет