Через сорок років – знову за парту
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-06-2017, 10:27
Переглядів: 139

У травневий сонячний день на подвір’ї Довгопільської школи зібрався перший випуск цього закладу. Доля порозкидала їх по цілому світу, тому прибули хто звідки. Хто з далекої Італії, хто з Івано-Франківщини, з Хотинщини та інших куточків України. Море радості, обійми, поцілунки, сльози щастя на очах.

   Зайшли в рідний клас. Сіли за парти, вигляд яких вже десь загубився в пам’яті, але ожив, щойно вони торкнулися своїх шкільних столів. Почався незвичайний урок – урок спогадів та розповідей про те, як склалася доля кожного учня. Але перед цим вшанували хвилиною мовчання пам'ять своїх однокласників та вчителів, які відійшли у вічність. Бо ж чотири десятки років – це довгий життєвий відрізок.

   А далі – спогади про шкільне життя. Згадували все: і пустощі, й успіхи в навчанні. Кожен випускник розказав про те, як склалося життя після школи, чи збулися його мрії. Директор школи Ю. Ю. Маротчак розповів про сучасні успіхи учнівського та учительського колективів, провів екскурсію по школі. За сорок років школа оновилася. Класи сучасні, гарні, аж не впізнали їх колишні учні. Випускники з гордістю крокували своєю школою, дякували нинішньому колективу за високий рейтинг у районі.

   А насамкінець домовилися знову зустрітися через три роки. Особливі слова вдячності адресували організаторам зустрічі – завідувачці Стебнівського ДНЗ Зіні Юріївні Каб’юк та вчительці місцевої школи Тетяні Іванівні Мороз. А випускниця Надія Петрівна Бойчук присвятила цій зустрічі вірш.

Сорок років минуло так швидко,

Як спливає вода в Черемоші.

А на душі так добре, так легко,

Ми зустрілись сьогодні хороші.

Наша школа, школа мовчить – 

Велика, простора та гарна.

І покликала нас всіх до себе

Де зібралась вся класна громада…

Юні, браві, такі молоді,

Ми зі школою всі попрощались.

А зустрілись сьогодні уже в сивині,

Знову наші дороги з’єднались. 

   Олена Яківна МОРОЗ, класний керівник випуску 1977 року. 

Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет