Ніхто не вірив...
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-06-2017, 10:29
Переглядів: 115

   ... А 1 мільйон 128 тисяч гривень за сприяння народного депутата Івана Рибака виділено на соціально-економічний розвиток Путильського району з державного бюджету. Відповідне розпорядження Кабміну від 11 травня 2017 року набуло чинності.

 

    Після численних звернень місцевих жителів народний депутат вкотре привернув увагу Уряду до актуальних проблем Путильського краю.

 

    “Мені вдалося забезпечити фінансування для розвитку  важливих для Путильщини обєктів. Але надходження коштів – лише частина великої роботи, хоча і значна. Тепер справа за місцевою владою, адже необхідно, щоб виділені Урядом кошти були ефективно освоєні, і місцеві жителі змогли переконатися в цьому, побачивши реальні результати”, - підкреслює Іван Рибак.

 

   Нагадаємо, що до переліку заходів, на які спрямована субвенція, входить капітальний ремонт приміщення Киселицького ДНЗ, а також капітальний ремонт покрівлі Селятинського дошкільного навчального закладу, що дасть можливість виховувати діточок у покращених умовах.

   Також значна частина надходжень спрямована на заміну вікон та дверей у Киселицькій,  Довгопільській загальноосвітніх школах  та у Шепітському дитсадку “Світанок”.

    Не залишилася поза увагою і новостворена Усть-Путильська ОТГ.  Відтепер громада зможе замінити вікна та двері у Мариничівському навчально-виховному комплексі “Родина”.

   “Звичайно, затягувати з проведенням усіх цих робіт не можна. Вкрай потрібно, аби вони були виконані якнайшвидше та якісно. Тому зніму ці питання з контролю лише тоді, коли разом із місцевими жителями відвідаємо оновлені навчально-виховні дитячі заклади”, - наголошує Іван Рибак.

Прес-служба народного депутата України Івана РИБАКА.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет