На ремонт інфекційного відділення виділили понад сім мільйонів гривень
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 10-07-2017, 14:31
Переглядів: 83

На офіційному сайті державного фонду регіонального розвитку серед переліку проектів прописаний капітальний ремонт інфекційного відділення КЗ «Путильська ЦРЛ». Його загальна сума становить 7 мільйонів 660 тисяч гривень за умови співфінансування з місцевого бюджету.

   Про те, коли кошти вже можна буде освоїти, сказати складно, бо процес відбувається в кілька етапів. Однак весь пакет документів уже передали до управління капітального будівництва Чернівецької облдержадміністрації, а це означає, що справі дали старт. Головний лікар Путильської ЦРЛ Михайло Дмитрович ДЯЧУК сподівається, що тендер виграє виконавець-професіонал, адже роботи багато. У переліку – облаштування дезінфекційної камери, відновлення роботи хлораторної, розширення площі баклабораторії і, звичайно, внутрішній ремонт. Крім цього, можливо, доведеться розробляти додатковий кошторис, бо ремонт старого приміщення потягне більше витрат, ніж будівництво з нуля.

   Михайло Дмитрович особливо вдячний за сприяння у виділенні коштів народному депутату України Іванові Рибаку (на фото – під час огляду об’єкта разом з головою районної ради Миколою Шевчуком), керівництву Чернівецької обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації. Адже головний лікар п’ять років піднімав цю проблему на всіх можливих форумах та засіданнях, і його нарешті почули. Після того, як комісія обстежила приміщення інфекційного відділення та побачила умови, в яких доводиться лікувати горян, твердо вирішили: ремонтувати потрібно негайно.

   На розгляді державного фонду регіонального розвитку перебувають ще два проекти. Вони стосуються виділення коштів на реконструкцію водогону в селищі та ремонт районного будинку культури. Всі чудово знають, в якому стані перебувають ці об’єкти. Та, погодьмося, що пріоритет повинен бути за лікувальним закладом, адже від умов, у яких перебувають пацієнти, залежить найголовніше – здоров’я.

  

   Михайло Дячук зазначив також, що у планах – відновлення роботи моргу. Про цю проблему народний депутат України Іван Рибак вже знає, й у другому півріччі обіцяв посприяти у виділенні коштів. Народний обранець навіть озвучив суму, про яку йтиметься на державному рівні, – 1 млн 300 тис. грн. У такому разі, переконаний головний лікар Путильської ЦРЛ, морг можна буде облаштувати за всіма стандартами.

Марина ЮРЧЕНКО.

Фото з архіву «Карпат».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет