ФОТОФАКТ Штраф знищені троянди не поверне
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-07-2017, 11:05
Переглядів: 121

   Чи вирізняється розумом господар від своєї кози, яка пожирає перед селищною радою троянди? – саме таке запитання виникає, коли дивишся на зображення відеокамер. Судячи з побаченого, не дуже. Бо як можна випустити худобу за межі двору і не цікавитися чи не робить вона комусь шкоди? Тим більше, коза, яка в пошуках їжі здатна і на вербу залізти.

   Вже вкотре переконуюся, що людей нічого не лякає і не вчить: ні прохання, ні сварки, ні штрафи. Як бродила худоба вулицями Путили, так і бродить, не даючи спокою багатьом жителям селища. І, навіть, випадковим перехожим, які бачать, що худоба нищить квіти, до того байдуже. Де ж та елементарна совість і бажання жити в охайному домі?

   Щоб окультурити центр селища, знадобилося немало нервів, грошей і зусиль. Але про це ніхто не думає: не моє – не шкода. Дуже прикро, що в цей непростий час ми не хочемо почути один одного і визнати свою провину. Це не по-християнськи і не по-людськи. Але я вірю, що пелена недоброзичливості, ворожнечі і ненависті спаде з людських очей і ми навчимося цінувати те, що маємо.

   Шановні путильчани! Не випускайте худобу на вулиці, не знищуйте  природу і цінуйте людську працю! Якщо ви не маєте можливості пильнувати кіз, то краще не утримуйте їх. За порушення правил благоустрою знайдений власник худоби понесе адміністративну відповідальність, але троянди цим не повернеш.

Іван ПОВІДАШ,

Путильський селищний голова.

Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет