ВАЖЛИВА РЕКОНСТРУКЦІЯ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-10-2017, 11:27
Переглядів: 58

   Розпочали капітальний ремонт інфекційного відділення Путильської ЦРЛ. За два роки його повинні цілком оновити 

  Про потребу капремонту інфекційного відділення говорили кілька років поспіль, і нарешті вже бачимо тут будівельників, які трудяться зранку до ночі. На території відділення встановили будівельну огорожу, та ми все-таки потрапили на будмайданчик і поспілкувалися з виконавцями робіт. Як-не-як, на об’єкті мають освоїти понад сім мільйонів гривень. Тож що роблять і що планують здійснити?

    Цифри та факти наводить в. о. головного лікаря КЗ «Путильська ЦРЛ» Василь Танасійович САФРОНЯК:

   -  На реконструкцію інфекційного відділення передбачені кошти в сумі 7 млн 444 тис 747 грн. Змовником робіт виступає управління капітального будівництва облдержадміністрації, а виконують їх працівники ТОВ «Трейдбудсервіс». Від середини вересня на об’єкті вже здійснили певний обсяг робіт.  Згідно договору, цього року повинні освоїти  5 млн 863 тис 988 грн, а у 2018 році – 1 млн 580 тис 759 грн.  Наразі профінансували 175 тис. грн з місцевого бюджету та 1 млн 583 тис грн – з державного бюджету.

Заплановано реконструкцію інфекційного відділення, баклабораторії та дезінфекційного блоку. Буде замінено системи водопостачання, каналізації, теплопостачання, електропостачання, дренажу, вентиляції, перепланують палати.

   За словами в. о. головного лікаря, в інфекційному відділенні зроблять три бокси по два ліжка в кожному, два бокси по одному ліжку, санпропускник хворих, санвестибюль, суміщені санвузли. Функціонуватиме автономна припливно-витяжна система. Передбачені сучасні протипожежні заходи, а також енергозбереження, теплозбереження, охорони зовнішнього середовища від шкідливих стоків та викидів.

   Цікавлюся, як функціонує зараз інфекційне відділення, адже хворі поступають та й колектив повинен працювати. Василь Танасійович розповідає, що інфекційне тимчасово перемістили до дитячого відділення. Для цього відділили перегородкою частину приміщення, зробили окремий вхід, перепрофілювали окремі палати. Але хворих із висококонтагіозними захворюваннями тут не лікують, а направляють до Сторожинецької, Вижницької райлікарень та в місто Чернівці. Медпрацівники інфекційного відділення працюють у повному штаті без зміни звичного режиму роботи.

   Далі знайомимося із будівельниками. Прораб Олександр Манолійович

ІЛЬЧУК розповідає, що на об’єкті під його керівництвом працюють 11 будівельників. Трудяться поки що в одну зміну, доки не стемніє. Каже, головне, щоб погода посприяла виконати зовнішні роботи. Тепер інтенсивно проводять  земляні і фундаментні роботи, роблять сходи з пандусами, утеплюють фасад.

  - Тут не поспішиш, - каже Олександр Манолійович. - Дотримуємося технології. Як то кажуть, хліб не спечеш, поки тісто не викисне. Так і у нашій роботі. Наступного тижня плануємо встановити вікна та двері, утеплити фасад. Паралельно зробимо опалення та водопровід, щоб батареї прогрівали приміщення. До холодів повинні закінчити зовнішні роботи.

   Спілкуючись із будівельниками, звертаю увагу, що на об’єкті працює переважно молодь. Кожен завзято виконує свою ділянку роботи. Взагалі, приємно спостерігати, коли за державні кошти здійснюється важлива справа для жителів району та для наступних поколінь. Так і хочеться побажати успіхів усім, хто до неї причетний.

Любов МАРШАВКА.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет