Педагоги Дихтинецького садка - у постійному творчому пошуку
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-12-2017, 09:47
Переглядів: 73

   У Дихтинецькому дитячому навчальному закладі функціонують п’ять груп, з них чотири щоденного відвідування, а одна із короткотривалим перебуванням. 120-ма діточками опікуються десять педагогів, в тому числі завідувач, музичний керівник та інструктор із фізичного виховання. За словами завідуючої Мирослави Юріївни СКРИПЧУК, проектна наповнюваність садка становить 95 дітей, але колективу вдається справлятися з усіма.

   Енергійні й творчі, досвідчені та працьовиті – так характеризує своїх колег Мирослава Юріївна. Вона переконана, що тільки спільними зусиллями можна виховати щирих, хороших та освічених діточок. В цьому сприяють також і батьки вихованців. Вони є постійними учасниками всіх процесів у садочку та з розумінням ставляться до фінансових потреб. Так, майже в кожну групу закупили меблеві стінки, придбали тюль для музичного залу та інше. А крім того, сплачують 60 відсотків від загальної суми за харчування дітей.

   У закладі працює сімейний клуб молодих батьків, за участю яких у групі раннього віку проходять цікаві бесіди на різні теми, обговорюють поради, як підготувати дитину до садка. Здійснюється робота і в напрямку тематичних куточків та стендів, де розміщують творчі й спортивні досягнення малюків. А ще батьки вихованців беруть участь у спортивних іграх, спільній гуртковій роботі, танцюють степ-денс і пропагують здоровий спосіб життя.

   Разом із малюками мають вже й гарні досягнення. Так, цього року здобули перше місце у районному етапі конкурсу «Джерело батьківських знань» та брали участь в обласному фестивалі-огляді, за що отримали Диплом Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації. Загалом, жоден конкурс чи фестиваль без участі Дихтинецького садка не проходить. Та крім цього в садочку функціонує гурткова робота, де батьки з дітьми займаються традиційним плетінням серветок на рамках й оформляють бісером писанки.

      Звичайно, взяти на себе усі витрати у наш час неможливо, констатує  завідуюча Мирослава Скрипчук. Сільська рада теж коштів не має, тому доводиться залучати спонсорів. За фінансову підмогу Мирослава Юріївна щиро дякує підприємцям, депутатам Сергію Поленчуку, Сергію Дутці, Василю Поляку, Олександру Терену, Валерію Пилипку, Анатолію Скидану, Олександру Поляку, Василю Бураку, Дмитру Фрею, Івану Різаку та всім, хто вболіває за долю дитсадка.

   Приміщення велике, зростають вимоги, впроваджуються інноваційні технології, і фінанси потрібні завжди. Наразі біля Дихтинецького дитсадка облаштовують спортивний майданчик. Тут вже розрівняна й огороджена територія, є волейбольна сітка, два кільця для гри у баскетбол та футбольні ворота. Але колектив установи зацікавлений у встановленні більшої кількості спортивних споруд та обладнання. Бо фізичний розвиток дитини – важлива складова у системі дошкільного виховання.

   

   Найближчим часом завдяки меценатам у музичному залі з’являться нові інструменти для дітей. А на перспективу планують придбати підсилюючу апаратуру. Бо серед маленьких дихтинчан вже видно майбутніх артистів та музикантів, які прагнуть розвивати свій талант. Проблемним залишається питання придбання для кожної групи спеціальних стільців, які б відповідали віку дитини. Мирослава Юріївна з цього приводу буде й надалі звертатися до всіх можливих інстанцій, щоб їх все-таки придбати.  

   Планів на майбутнє у колективу Дихтинецького садка багато. І кожен працівник перебуває у постійному творчому пошуку, щоб передати дітям усе найкраще. Завдяки самовдосконаленню та бажанню йти у ногу з часом садочок займає у районі одну з найвищих рейтингових сходинок серед інших дошкільних закладів. А з нагоди дня народження закладу, який святкували 27 листопада, гості та батьки бажали педагогам бути на такому рівні завжди.

Марина ЮРЧЕНКО.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет