Лист солдата Привіт моїй родині й побратимам!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-12-2017, 11:58
Переглядів: 68

  На календарі України є одна особлива дата – це 6 грудня, коли зі святом вітають усіх чоловіків, які мають відношення до Збройних Сил. За останні чотири роки захисників у нас побільшало, з’явилися добровольці, які пройшли військові навчання і відбули на схід, щоб рятувати країну від агресора. Нині вони – герої, які готові стояти за честь та волю своїх родин до кінця.

   Я – житель села Довгопілля, зараз знаходжуся в зоні бойових дій на сході країни у складі окремої штурмової гірсько-піхотної бригади. Це вже не перша моя поїздка і військовий досвід. У 1985 році я пройшов армійський вишкіл, потім перебував на військовій службі за контрактом. Пізніше, коли Президент України оголосив про четверту хвилю мобілізації, я відбув у зону АТО на 15 місяців. А два тижні тому знову підписав піврічний контракт і перебуваю у полях між Попасною та Соледаром.

   Тут неспокійна ситуація, погані побутові умови, а в повітрі пахне війною. Та ми готові боротися до кінця, тільки б удома був мир та не затьмарилися  свята і будні. Ми не опускаємо рук, бо знаємо, за кого і за що стоїмо. Сил та витримки додає те, що поруч зі мною є земляки – надійні бойові побратими, які підкладають своє плече у найтяжчі хвилини. Це путильчани Василь Васильович Лейба, Володимир Омелянович Максимюк, Андрій Миколайович Міцкан, Василь Васильович Псарюк із Яблуниці, Андрій Дмитрович Маковійчук із Сергіїв та інші.

   У нашій бригаді нині є двоє поранених. Бійці за потреби йдуть до сусідніх опорних пунктів, щоб допомогти побратимам, бо розуміємо, що без взаємної підтримки буде тяжко. Спершу кожного з нас лякала невідомість. Що ж чекає там, де повітря розривають міни і гармати? Але з Божою допомогою і допомогою волонтерів ми тримаємось.

   Хочу передати теплий передноворічний привіт своїй родині: люблячій дружині Антоніні, донькам Лілії, Марії і Жанні, сімом любим внучатам і всім знайомим. Також від імені бойових побратимів щирі вітання усім сім’ям, яких торкнулася війна. Спасибі за вашу моральну і матеріальну підтримку, за те, що вірите у нас і кращу долю нашої Батьківщини. Разом ми подолаємо найлютішого ворога і доведемо всьому світові, що патріот – це не просто слово, а стан душі, який нікому не відняти.

З повагою Василь Степанович ТОНІЄВИЧ, 

с. Довгопілля. 


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет