«Укртелеком» знову підвищує тарифи
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-12-2017, 16:30
Переглядів: 96

   У роздруківках, які нещодавно отримали абоненти «Укртелекому», поінформували про підвищення тарифів із 1 січня 2018 року. Отже, горяни платитимуть за користування стаціонарними телефонами та Інтернетом ще більші суми.

   Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері зв'язку та інформатизації прийняла рішення збільшити тарифи на фіксовану телефонію в середньому на 8,3%. Про це пише «Інтер-факс Україна». Незабаром документ направлять на реєстрацію до Міністерства юстиції України. Для населення в місті тарифи можуть збільшитися на 7,1%, а в селі - на 16%, для бюджетних установ в місті - 9%, в селі - 27%.

   "Ці зміни обумовлені економічною ситуацією, і дозволять оператору наблизити вартість послуг до рівня собівартості", - прокоментував це рішення директор з корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов. Він нагадав, що востаннє підвищення граничних тарифів в середньому на 5-11% було здійснено з 1 січня 2017 року і базувалося на собівартості послуг 4-го кварталу 2015 року.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет