БАЖАЄМО ЩАСТЯ І ДОБРА В НОВОМУ РОЦІ!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-01-2018, 13:46
Переглядів: 81

   Новий 2018 рік пройде під символом Жовтого Собаки і, на думку астрологів, буде успішним і спокійним. Собак вважають досить активними й оптимістичними тваринами, порівняно з усіма іншими персонажами східного гороскопу. Тому, якщо хочете, щоб Жовтий Собака став вашим покровителем, час відкинути лінь і почати активно працювати. Цього року не варто боятися змін, а краще зібрати докупи всі сили і зустріти їх спокійно, це допоможе досягнути позитивного резульату. Найголовніше у 2018 році - налаштувати себе на позитивну динаміку й успіх, тоді у вас обов'язково все вийде.

   2018 рік загалом повинен пройти досить спокійно, але плідно. В українських родинах пануватимуть мир і процвітання. У любові - позитивні відповіді і теплі почуття. А якщо людина хоче досягти успіхів цього року, вона має стати вимогливішою до себе. Потрібно буде відмовляти собі в деяких задоволеннях і привчити себе до дисципліни. Бо Жовтий Собака - дуже справедливий символ. Ваш дохід буде повністю залежати від докладених зусиль. Якщо вірити астрологам, то в рік Собаки всі розбіжності вирішаться, конфлікти вляжуться, війни припиняться, а запанують мир, взаєморозуміння і спокій.

 

Дай, Боже, вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай вся родина ваша процвітає,
З чудовим святом радості і мрій
Ми щиро і сердечно вас вітаєм!

ОВЕН

   Всі, хто народився під цим знаком, у 2018 році будуть невгамовними та енергійними. Їх чекає велика увага з боку інших людей. Яку б справу не розпочинав Овен, результати будуть тільки позитивними, адже ці люди завжди впевнені в собі. Та не варто забувати, що по дорозі до вершини визнання треба все ж намагатися бути стриманими й поважати інших.

Добро, спокій і впевненість - ось запорука успіху в 2018 році. Овнам увесь рік щаститиме у коханні, а кар’єра стрімко підніметься вгору. В кінці року доля піднесе вам хороший подарунок як винагороду за плідно прожитий час.

ТЕЛЕЦЬ

   Цьому знаку 2018 рік обіцяє спокій. Все, про що вони мріяли раніше, обов’язково здійсниться. Завдяки Собаці перед Тельцями будуть відчинені всі двері і горизонти. Загалом, гороскоп на 2018 рік Собаки для Тельців буде чудовим. Хоча ці особи повільні, проте цілей досягають досить швидко. Особливих сюрпризів рік не принесе, але й сумувати не доведеться точно.

У потрібний момент, коли вам доведеться ризикувати або приймати непрості рішення, за вашою спиною стоятиме ціла армія вірних друзів. Вони поруч, бо ви – щира, надійна й хороша людина.

БЛИЗНЮКИ

   Близнюків чого б вони не побажали, все буде збуватися. Але для цього доведеться добряче попрацювати. Протягом 2018 року ваші енергійність та неприборканий собачий характер проявлять себе в усій красі. Представники цього знаку зодіаку захочуть бути скрізь, але їм через справи не завжди буде це вдаватися. Не потрібно хапатися за все одразу, адже виконати задумане по максимуму неможливо, потрібен спокій і впевненість, а поспіх ніколи не приносить щастя. Ви любите спостерігати за світом, черпаючи з нього енергію. Тому, коли всесвіт натякне вам в наступному році про те, куди вам потрібно рухатися далі, обов'язково його слухайте.

РАК

   Ракам цього року потрібно позбутися рутини, щоб опинитися в справжньому світі, де вирують барви і різнокольорові дні. Проблеми будуть існувати завжди, але їх треба швидко позбуватися, бо в світі стільки всього цікавого! У 2018 році мета Раків – пошук нових знайомств та емоцій. Це найкращий час, щоб змінити місце роботи, здійснити кругосвітню подорож. А ризик виправдає себе точно. Ви відмінно відчуваєте своє внутрішнє "я", знаєте, чого хочете, і що вам реально необхідно. У 2018 році ця здатність вам стане в нагоді, тому що на горизонті з'явиться чудова можливість, яку ви не повинні упустити.

ЛЕВ

   Леви стануть центром уваги багатьох людей. Вони не будуть просто спостерігати за цим фактом, а намагатимуться будь-яким способом привернути її до себе. Як би це дивно не звучало, але загальний гороскоп-2018 для Левів говорить, що цьому знакові не треба нічого робити, аби опинитися в центрі уваги, бо це його суть, все буде проходити саме собою. За щоб Лев не взявся, справа виявиться успішною. Незалежно від цього друзі та знайомі тягнуться до Левів, які випромінюють впевненість та силу, бо тільки їм відомий секрет чарівності і впевненості в собі. Ви завжди знайдете спосіб змусити себе працювати, навіть якщо це здається неможливим. Наступного року це вміння і віра в себе стануть основними причинами вашого грандіозного успіху.

ДІВА

   Дівам буде дуже таланити в цьому році, бо удача буквально ганятиметься за ними по п’ятах. Цей знак відрізняється скрупульозністю, талановитістю, аналітичними здібностями. Діви завдяки цьому завжди будуть знаходитися на першому місці і в центрі уваги. Цього року Дівам слід позбутися ревнощів, бо нічого хорошого від цього не буде. Вас можуть приревнувати друзі, кохана людина чи навіть колеги по роботі. На відміну від більшості людей, ви вмієте бути чесними й об'єктивними. Це вміння дуже вам допоможе, тому що наступного року всі ваші рішення будуть безпомилковими і правильними.

терези

   Терезам слід знати, що для досягнення поставлених цілей треба багато попрацювати. Собака буде допомагати їм у будь-яких справах, незалежно від того, чи це кохання, чи щоденна рутина. Гороскоп-2018 говорить, що варто більше уваги приділити честолюбству, цілеспрямованості, адже завдяки їм можливо зробити все. Чуйність, дружелюбність і чарівність притягують до вас оточуючих, оскільки з вами комфортно і легко. У 2018 році завдяки друзям у вас з'явиться шанс кардинально змінити щось у своєму житті на краще.

СКОРПІОН

   Цьому знакові зодіаку слід у 2018 році остерігатися ревнощів. Головне, скерувати емоції в правильне русло. Не стійте на одному місці, розвивайтеся та шукайте позитивні сторони в будь-якій ситуації. Робіть якомога більше добрих справ і боріться з ревнощами, доведіть коханій людині, що ви найкращі! Памятайте, ви не залежите ні від кого і можете самостійно подолати труднощі. А завдяки завзятості, оптимізму і цілеспрямованості у вас обов’язково все вийде. Нові можливості дадуть поштовх до втілення в життя нових ідей та задумів.

СТРІЛЕЦЬ

   Стрільці завжди полюбляють поринати в роботу з ніг до голови, але не слід забувати, що хоч іноді організмові потрібен і відпочинок. Завдяки Собаці в цьому році буде максимум різноманітних проектів, і Стрілець намагатиметься все зробити досить швидко. Жовтий Земляний Собака радить у 2018 році в міру відпочивати, і тоді все задумане обов’язково здійсниться. Ви - оптиміст із абсолютно незламною надією на краще. Наступний рік принесе вам деякі перешкоди, але ваша здатність через них жваво переступати - це те, що виведе вас в лідери.

КОЗЕРІГ

   Цей рік буде успішним як у бізнесі, так і в коханні. Козерогів чекає успіх, завдяки якому вони стануть більш стриманими та впевненими. Енергетика буде зашкалювати, справи звершуватимуться одна за одною, а фонтан із емоцій буде бити через край і розповсюджуватися на всіх оточуючих.

Народжені під цим знаком - добрі, порядні й успішні люди. В коханні також щаститиме, можливе укладення шлюбу. Ви все життя відчайдушно ганяєтеся за успіхом і ні за що від цих перегонів не відмовитеся. Ось чому ви досягнете успіху у 2018 році - ви добре знаєте, що це довгий забіг.

ВОДОЛІЙ

    Якщо народжені під цим знаком працюють в сфері освіти, мистецтва, науки, то будуть дуже щасливими та успішними. У них так багато ідей, що не одне покоління буде працювати і жити під їхніми постулатами. Загальний гороскоп на 2018 рік Собаки прогнозує, що деякі з представників цього знаку зможуть отримати нагороди, визнання. Рік вдалий для тихих справ. Всі починання, які вони розпочали минулого року, будуть доведені до логічного завершення. В центрі вашої уваги - справді важливі і значущі речі. У 2018 році Жовтий Земляний Собака допоможе вам вирватися далеко вперед і обігнати багатьох своїх конкурентів.

РИБИ

    Цьому знакові в наступному році необхідно рухатися за течією, бо опір не принесе добра. Будь-які обставини, які трапляться на їхньому шляху, слід сприймати, як дарунок. Всі плани, які раніше не вдавалося реалізувати, будуть здійснені, однак необхідно лише трішки витримки і посидючості. Натура у Риб досить сильна і завдяки цьому вони можуть позбутися всіх невдач і досягти поставлених цілей. Ви несете добро, є м'якими, жалісливими і щедрими до оточуючих. У наступному році побачите, що всі ті промінчики доброти, які ви послали іншим, не були забуті. І коли вам щось буде потрібно, багато вдячних людей завжди прийдуть на допомогу.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет