Це – вже історія 2017 року
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-01-2018, 13:49
Переглядів: 72


   Протягом року ми разом із читачами спостерігали за подіями, що відбувалися в районі, описували проблеми, намагалися привернути увагу влади та громадськості до важливих тем. Журналістські дослідження, інтерв’ю, реагування на звернення громадян, новини та роздуми наповнювали районний часопис потрібною  інформацією. Пригадаємо важливі теми, що були висвітлені на сторінках газети.

   Редактор «Карпат» Людмила Басюк побувала разом із волонтерами на сході країни, де воюють наші земляки. Протягом року ми спілкувалися з учасниками АТО, розповідали на сторінках газети про їхні долі.

    Спостерігали за виборчим процесом у Селятинській та Конятинській об’єднаних територіальних громад. Після виборів голів ОТГ стежили за їхньою діяльністю.

   Замислювалися над проблемою «Кому потрібен «Памір»? Навколо цього туристичного об’єкта і досі точаться дискусії. На останній сесії районної ради його не включили у перелік об’єктів, що передали у власність Селятинській ОТГ.

   Піднімали проблему діяльності підприємства «Гуцульські візерунки». Колишня фабрика з переробки вовни руйнується. І поки що немає ніяких зрушень на краще.

   Про стосунки підприємців та перевіряючи публікували серію матеріалів. На прикладі підприємств «Хутір Тихий» і «Путильська молочарня» простежували державну політику у сфері «підтримки бізнесу».

   Реорганізація районного відділу освіти, створення сектору у сфері управління освіти райдержадміністрації та комунального закладу «Путильський Центр управління освітою» - нові сторінки істрії Путильщини. Було і залишається багато запитань щодо рішень органів районної влади. Але маємо те, що маємо.

   Почали виходити у світ нові видання – журнал «Гуцульщина» районного товариства «Гуцульщина» та інформаційний вісник райдержадміністрації «Путильщина».

 

   На горі Томнатик під егідою обласної влади провели фестиваль і започаткували новий проект «Море можливостей на горі Томнатик». Художники розмалювали купол «Паміру» у формі писанки. Кажуть, далі буде.

   А ще на найвищій точці Карпат – горі Яровиця встановили вишку супутникового зв’язку «Київстар». Подія, про яку мріяли жителі гір, стала ще й рекордом України.

   За ініціативи НПП «Черемоський» у Киселицях відбувся фестиваль «Карпатська осінь». Почесним гостем свята був легендарний співак Василь Зінкевич.

   У 2017 році Путильська редакція газети «Карпати» вийшла із співзасновництва районної влади. Колектив створив приватне підприємство «Редакція газети «Карпати».

 

Про це ми не писали:

   Цього року ліквідували підприємство «Путильська друкарня». Із приміщення вивезли усе обладнання як металобрухт. Історія, яку творили працівники друкарні, відійшла у небуття.

   Через вихід із ладу обладнання перестали транслювати передачі районного радіомовлення. Тривалий час в ефірі не чути «Говорить Путила». Але нещодавно депутати районної ради затвердили уточнення до програми, згідно з якою виділять кошти на відновлення роботи районного радіомовлення.

Підготувала Любов МАРШАВКА.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет