Чотирилапий друг дарує позитивні емоції
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-01-2018, 13:56
Переглядів: 10

   Головного пухнастого героя нашої публікації звуть незвичним іменем Аркос. Трирічний собака породи «чау-чау» живе у великій дружній родині Павла Павловича та Марії Михайлівни СУРОВИХ із села Киселиці. Господарі, їхні діти та онуки просто не уявляють свого життя без цього грайливого і кумедного улюбленця.

   Новий 2018 рік, що ось-ось постукає у наші домівки, проходитиме під покровительством Жовтого Земляного Собаки. Ця тварина у всьому світі вважається найкращим другом людини. Тож Аркос, який навіть за кольором шерсті нагадує символ східного календаря, буде не просто надійним товаришем, а даруватиме оточуючим ще більше позитивних емоцій. До речі, «чау-чау» - це порода спокійних, врівноважених і відданих собак, які легко розпізнають людський характер, тому недоброзичливих гостей на поріг не пустять. І господарі, справді, це підтверджують.

   На наш візит собака відреагував спокійно, навіть почав сором’язливо ховати очі, коли побачив фотоапарат. Та згодом його зацікавив спалах камери, і він таки на якусь мить подивився допитливими оченятами в об’єктив. Тож сподіваємося, що 2018 рік, за характерним прогнозом чотирилапого друга Аркоса, принесе українцям мир, спокій і гарний настрій.

    Це найдорожчі подарунки, каже Марія Михайлівна, бо як буде мир у світі та українських родинах, то буде й свято. Цієї новорічної ночі за традиційним святковим столом зберуться подружжя Марії та Павла Сурових, їхні діточки Інна, Каріна, Петрусь, зять Костянтин, найдорожчі онучата Миколка і зовсім крихітний Михайлик. Велика дружна родина під дзвін бокалів шампанського і веселий дитячий сміх зустрічатиме прийдешній рік. А лагідний погляд собаки Аркоса свідчить про те, що в новому році пануватимуть взаєморозуміння, дружба і щира любов.

Марина ЮРЧЕНКО.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет