Греко-католицька громада Буковини має свого Владику
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-01-2018, 14:07
Переглядів: 81

   Лише вірою, щирою молитвою і добрими справами людина може заслужити Господню благодать. Кожен свідомий вірянин, незалежно від релігійної приналежності, має дбати, найперше, про духовні блага, а вже потім – про матеріальні. Так повчав минулої неділі прихожан та гостей Храму Покрови Пресвятої Богородиці смт Путила правлячий єпископ новоствореної Чернівецької єпархії Української греко-католицької церкви Йосафат (Мощич).

   На парафіях Чернівецької єпархії УГКЦ, згідно особливого розпорядження правлячого Архієрея кир Йосафата, в часі адвенту проходять духовні реколекції, дні духовної віднови, молитовні чування.

      Путильська греко-католицька громада також дочекалася історичного першого візиту Владики. Під його духовним наставництвом і покровительством легше буде втілювати у життя потребу розбудови і розвитку  діючих парафій у Путилі та Селятині. З хлібом-сіллю, теплими віншуваннями зустрічали поважного гостя дорослі й малі прихожани. Після святкового Богослужіння у колі дружної духовної родини відбулося цікаве спілкування з Владикою Йосафатом. Він націлював присутніх на єдності, зміцненні віри, створенні сприятливих умов для духовного розвитку підростаючого покоління, благословляв кожного на многії і благії літа.

   Нагадаємо, 18 листопада у столиці Буковини проголосили нову єпархію, а Глава УГКЦ Патріарх Святослав увів на престіл вже тепер катедрального собору першого правлячого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ Йосафата (Мощича).

   Єпархія заснована шляхом виокремлення її території з Коломийсько-Чернівецької єпархії рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, потвердженим папою Франциском 12 вересня 2017 року. Чернівецька єпархія входить до складу Івано-Фраківської митрополії.

  Чернівецька єпархія налічує 16 парафій, 13 священиків. До єпископської інтронізації в Чернівцях Йосафат був єпископом-помічником Івано-Франківської архієпархії.

Людмила БАСЮК.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет